reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
miliaa siemie kupowalam w proszku bio w aptece, lyzeczka do kubka, zalac goraca woda-pol szklany i chlup
joweg mieszka jak ja w niemczech i tu nie ma sproszkowanego wiec pewnie pije ziarna albo takie grubo mielone, mi mama przysylala i wiesiolka i siemie z polski-wyladowaly oba na cle jako dragi :-D
aha i czesc joweg widze ze jestes coraz bardziej profi :), jak ta twoja trojeczka tam wyladuje to na stale zagosci-zobaczysz a wtedy brzuszysko dookola :szok:
aha i zazdroszcze tego redsa, u nas byl polski sklep ale zaliczyli plajte no i tragedia-szczegolnie przed swietami :(
 
Ostatnia edycja:
hop71- ja pije normalne tzn przecedzam przez sitko zeby nie bylo ze z lupami heheh :d a wiesiolke normalnie tutaj kupuje tez :D nachtkerzenöl :D hehe jak mi sie uda to opatentujemy Twoj sukces na udane in vitro heheh
 
Minie- to teraz zakładaj suwaczek dla dzidzi:tak::tak::tak::tak::tak::tak: z pewnością była to muzyka dla Twoich uszu jak słuchałaś serduszka- szczególnie po tym co przeszłaś!!!!!

Marcikuk- głowa do góry!!!!!

Ja jak zaczęłam stymulacje to zero alkoholu- w ogóle mnie nie ruszało jak inni w moim towarzystwie winkowali, drinkowali. Najbardziej to się obawiałam jak mi pójdzie bez kawy- idzie mi super:-D:-D:-D:-D odrzuciło mnie jakieś 3 tygodnie temu i jej sama zapach mi przeszkadza, a ja funkcjonuję całkiem normalnie
 
eeeeeeeeeee joweg nie przesadzaj, najwazniejsze zebys zaciazyla i moze kiedys spotkamy sie przy redsie-oczywiscie jak ci kiedykolwiek czasu starczy bo jak patrze na siebie to nie ma go na nic:-) czego tobie rowniez zycze
 
wiecie co , my mieszkamy na samej gorze i nasi sasiedzi lataja po klatce schodowe i pala , tyle razy im mowila ze maz byl chory i ze smierdzi i dalej nic , caly czas pala :( i cale mieszkanie nam wali jak popielniczka :(
wiesz co nie mieszkamy na drugim koncu swiata bez przesady mamy do siebie tylko 480km :d
 
Ostatnia edycja:
sylha - ja to się tak zdrowo odżywiałam ze szok nie zaczęłam normalnie funkcjonować bez dużego kubka kawy i papierocha. co tam śniadanie:no: Palenie rzuciłam jeszcze przed transferem a kawkę wypiłam przed i od tamtej pory jakoś sobie radze bez. A martwiłam się ze nie dam rady. Owszem pomyśle o niej czasem, ze dwa razy nawet sobie zrobiłam ale wzięłam dwa łyki i mi nie podchodziła. chyba się tak nastawiłam podświadomie i to działa.:-) Zobaczymy jak mi będzie szlo jak się zacznie wstawanie o 6 i później nocki. ale póki co jestem z siebie dumna.
 
palenie ?marciciuk - ile przed rzucilas ? ja czasami podpalam ale bardzo rzadko :d ja pol roku przed transferem zapalilam jednego papierosa i kurcze potem jak sie udalo to mialam do siebie wyrzuty ze to napewno przez tego jednego papierosa teraz juz sie pogodzilam z tym ze tak juz jest , ze nie kazdemu sie udaje i ze jest i to niczyja wina :d
 
Ostatnia edycja:
reklama
hEJ Dziewczyny trzymam za was wszystkie kciuki:)Mnie się nie udało to strasznie się ciesze jak czytam ze którejś z was się udało. Znam to uczucie i momo tego że ja nadal walczyc będę to wierze że teraz przyszedł czas na was i bedziecie szczęśliwe i obdarzone fasolką;)Życzę wam tego z całego serca i pozdrawiam:)Jestem cały czas z wami.
 
Do góry