reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Joweg- to zależy też później od zagnieżdżenia się, bo tak jak już tutaj któraś dziewczyna napisała (nie pamiętam już która:baffled:), że końcowy etap invitro to tak jak przy inseminacji- rurki i wtrzykują- a potem czy maluszek sobie zdąży gniazdko uwić
 
reklama
wiadomo ale normlanei przy naturalnym zaplodnieniu 60-70% sie nie zagniezdza bo sa wadliwe zarodki wiec nie wiem sama trzeba miec chyba szczescie i tyle nic wiecej
 
Palu Ja wiedziałam odrazu,że pobrali 9 komórek,ale nie wiem,czy nie były puste.Dopiero dzis po 15 mam mieć telefon z dalszą instrukcją i informacja kiedy transfer:)
I u mnie miała byc punkcja bez narkozy,jedynie na lekach przeciwbólowych i kroplówce z morfina.U mnie nie robia ogólnie pod narkozą tylko w szczególnych wypadkach:no:ale ja tak wybłagałam swoją gin,ze mi zrobili pod narkoza
 
Witam dziewczyny

Poczytuję wasze rozważania na temat nasienia i wierzcie że 2%-4% nasienia to jest nie najgorzej. Mój mąż również miał takie kiepskie parametry ze względu na chemioterapie a jak widać udało nam się.
Jak już dziewczyny pisały do zapłodnienia potrzebny jest tylko jeden plemnik - ogier!
Trzymam kciuki za wszystkie staraczki :)
Pozdrawiam :)
 
agulkak.-moj maz tez chemie bral 18 cykli i jakos nie mamy juz nadzieje ze bedzie cos naturalnie ale wiadomo ze bym sie cieszysza jakby mial te 2% , to chyba bylabym najszczesliwsza na swiecie :) teraz maz niedlugo zrobi spermiogram i zobaczymy moze mamy te 2% hehe
 
Joweg Miałam długi protokół.I na szczęście zniosłam,go bardzo dobrze:)
Teraz jak na szpilkach siedzę i czekam na telefon jak udała się szklana randka:-D:-D:-D
 
kochane ktoras z was znala sie na tarczycy...dzis odebralam badania..wyszlo
TSH 2,6
ft3 3.19
ft4 1.11
anty TPO <10
anty TG <20

no i jak myslicie? tsh jeszcze za wysokie? przypomne wam, ze jakis miesiac temu mialam tsh 3,8...wiec i tak spadlo:-)
 
joweg - mialas podane zarodki tak troche powyzej sredniej. nie byly super, ale zle tez nie byly. generalna zasada jest taka ze liczba parzysta przy klasie jest wskazana (oznacza ze zarodek rowno sie dzieli),- u Ciebie bylo 5 i 7 blastometrow. klasa B oznacza ze bylo troche fragmentacji wokol zarodka, nie wiecej niz 25% no i moze blastometry nie byly zbyt rowne. idealny zarodek nie ma fragmentacji lub bardzo znikoma a blastometry sa rowne.
w 1 dobie nie ma co mrozic - pewnie sie pytala zeby wiedziec jaka strategie przyjac na wypadek jak chcecie mrozaki

milaa - tarczyca ok
 
reklama
hej. Lolitko a co myslisz o moich badaniach, lekarz w sumie stwierdzila ze hormony są ok no ale ja tym irlandzkim lekarzom nie wierzę do końca.
badania robione w 3dc:
Fsh 5.4 U\L normy nie podane
LH 10.4 U\L normy nie podane
estradiol 111 nmol czyli ok 30 pg\ml
normynie podane.

Tsh 2.5 mLu\L normy 1.0-4.0
T4 15.9 pmol\L normy 10-22
 
Ostatnia edycja:
Do góry