reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Witam dziewczynki
Dziekuję za miłę słowa
Palu więcej mrożaków nie mamy

Wczoraj dlugo rozmawialiśmy z mężem i postanowiliśmy iść za ciosem i bez przerwy działać. w przyszłym cyklu zdecydujemy sie na inseminację...:)
trzymam za was kciuki
 
reklama
sham - jestem po histeroskopii, śpisz, nic nie czujesz, a potem nic nie boli, możesz potem trochę plamić i od razu do domu. Wkrótce mnie czeka histeroskopia bez znieczulenia, ponieważ chcą sprawdzić, czy mam całą przegrodę macicy wyciętą i jak mnie zaboli tzn. że cała wycięta...

myszka4310 - współczuję, trzymaj się i walcz dalej, ciekawe jak moje śnieżynki, wkrótce mnie też czeka crio:baffled:
 
Agnieszka tez mi mi bedzie miala pod koniec lutego crio i jak mi do pn endo nie urosnie to tez. Takze nie bedziemy same:) Zawsze mozna sie postresowac razem:)
Myszka a kiedy bedziesz podchodzila do kolejnego inv?
 
Ostatnia edycja:
joweg trzymam kciuki za egzamin:tak:
Magdusia powodzenia na usg:-)

Dziewczyny która z Was ma jutro transfer??? Bo któraś pisała ze 13 w piątek o 13:40 tylko nie pamiętam która:zawstydzona/y: W każdym bądź razie trzymam kciuki bardzo mocno!!!:-D
 
reklama
Do góry