reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzięki dziewczyny za wsparcie :-)
Magdusia moje gratulacje!!!! cieszę się Twoim szczęściem :-) życzę spokojnych 9 miesięcy :-D
Kaska może Jo.M ma racje może, jeszcze nic straconego, może faktycznie za szybko ten test zrobiłaś. Poczekaj do testu z krwi, ja trzymam kciuki ;-)
 
reklama
Witajcie Panie, jeszcze raz życzę Wam dużo szczęścia i spełnienia tego największego marzenia:-)

kaska
- jeszcze się poddawaj, spójrz na przypadek Magdusi, moja siostra przy naturalnej ciąży też miała negatywnego sikańca, a za 2 dni wyszła ładna betka. Trzymaj się!

Magdusia - ogromne gratulacje:-D
 
kaska31 - rybka zrób betkę, sikańce często zawodzą. Trzymam kciuki, żeby się udało

oj ta nasza Magdusia.... ja tu jak na szpilkach siedziałam a tu proszę. Jeszcze raz gratuluję ;-)

A my idziemy jutro na wizytę na 19-ą, po pracy muszę jeszcze odebrać betkę i progesteron. Już nie mogę się doczekać :-) Ciekawe, czy już będzie serduszko (a może serduszka ;-)), chociaż pewnie jeszcze za wcześnie. Dam jutro znać. Buziaki!!!
 
Dziewczyny, za namową znajomych zaczęłam korzystać z usług refleksologa. Chyba nic innego mi nie pozostało, jak tylko w ten sposób przygotować się do kolejnej próby. Przepisano mi mieszankę ziół na płodność i zobaczymy jaki będzie efekt. Podobno torbiel, której nie mogę się pozbyć, ma zostać zniwelowana. Co Wy na to? Czy któraś z Was miała z taką osobą doczynienia?

Jestem babą mocno stąpającą po ziemi, ale jak już konwencjonalne metody zawodzą, to co mi tam....
 
Agniecha - ja ze dwa lata temu kupiłam sobie ziółka na płodność - mieszankę według sprawdzonej receptury na określoną dekadę cyklu. Z dwa tygodnie popiłam i dałam sobie spokój. Ale ziółka nie powinny zaszkodzić, chociaż są i takie co powodują skurcze i przy staraniach nie można zażywać. Także wszystkiego można spróbować, aby z główką. Powodzenia nasza Czarodziejko :tak:
 
magdusia31- Gratuluje mamcia !!!!:D
milla- @ nie przyszla a do gina jeszcze mam czas isc :D
kaska31- jestesmy z Toba

dziewczyny co jest z aisha_23 ???? miala isc dzis na usg !!!!
 
agniecha75- co do mieszanki ziol to znajoma podchodzia do in vitro niestety 6 razy i nic potem zaczela pic ziola i za 7 szczesliwym razem zaskoczyla podwojnie :)
pisz lepiej jaki sklad ziol masz to tez se kupie razem bedziemy pioc to ochydztwo :D
 
reklama
joweg - proszę Cię bardzo: szyszka chmielu, ziele przewrotnika, ziele krwawnika, liść ruty, ziele nostrzyka, kwiat lawendy, kłącze tataraku, kwiat nagietka i owoc róży - wszystko wymieszać - łyżeczkę ziół zalać szklanką gorącej wody i pić 3x dziennie po szkl. przed posiłkami. Nie jest to takie złe.
Ale może na razie Ty tego nie pij, tylko poczekaj na @ albo na cud:tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry