reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
miliaa- nom ja bralam wczesniej lata anty bo mailam straszne bole miesiaczkowe , odstawialm w sumie jak juz poszlismy na elczenie, mase kasy tyle ci powiem niechce juz nawet liczyc ile :) ale my wzielismy czesc na raty do do maja 2013 splacam y:D
 
palu - przetoczony tzn., że miałam kroplówkę - w karcie wpisali HES, ale patrzyłam na etykietę na kroplówce i było napisane HAES (lub HEAS) TETRASPA (nie miałam nic do pisania i zapamiętywałam skojarzeniowo - tetra od pieluch i spa - wiadomo od czego :-)

miliaa - usg sutka zlecają, żeby mieć pewność, że nie ma np. żadnego guzka, bo przy in vitro dostajemy tak duże dawki hormonów, których przy problemach z piersiami mogą powodować np. rozrost guza, co może być niebezpieczne dla zdrowia. Z tego co pamiętam to chyba w ulotce luteiny jest napisane, żeby nie stosować jak ma się raka piersi. Także to ważne badanie tym bardziej, że wiele dziewczyn około 30 roku życia nie robiło na własną rękę takich badań.

magdusia - zaraz biegnę pisać na priva, póki bateria działa ;-)
 
milia nie musisz tych badań w Novum robić-ja poszłam do mojego internisty i wypisał mi co mógł na fundusz(krew,mocz,tsh,glukoze itp)resztę prywatnie.Masz szczepienie na zółtaczkę?Troche kasy pójdzie, ale w porównaniu z lekami , punkcja i transferem, to nie tak dużo.
 
magdusia...masz racje...sprobuje wiekszosc wlasnie tak zalatwic...kurde to juz niedlugo naprawde bedzie trzeba sie za to zabrac...eh...
a czy wy z Novum tez mialyscie USG u Garwolińskiego?
 
ja nie mialam szczepien na zoltaczke..trzeba??
ja mam krotki protokol z antagonista i mam pco
magdusia o ktorej godz masz punkcje bo ja o 8.30
wlasnie sobie dalam strzala z ovitrelu
zastanawiam sie nad tym dostinexem bo przypomnialam sobie ze go kiedys bralam zamiast bromka to jak wzielam cala tablete na noc to dostalam jakichs drgawek i pozniej bralam po pol bo to jest napisane, ze jedna na tydzien.
jak wczoraj mnie nie bolaly jajniki tak dzisiaj je czuje;/
po ovitrelu juz przestaja rosnac?
dzieki lolitka oby tak bylo mam na dzien dzisjejszy 2500estr
 
reklama
Do góry