reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witam dziewczyny

Gratulacje zaciążonym :))

Danii
Przykro mi bardzo że nie udało się.
Nie wiem czy czytałaś wcześniejsze posty, ja po pierwszym nie udanym ICSI miałam również wątpliwości co poszło nie tak i lolitka napisała święta prawdę, że tak na prawdę to w naszym przypadku bardzo trudno podać konkretny powód przez który embriony nie zostają z nami ( bo sa słabe, bo są genetycznie złe, bo może immunologia, bo to nie ten moment ).
Wiem, że to nie jest dla Ciebie łatwe ale uwierz, że już nie długo i Ty będziesz z fasolką w brzusiu!!!!
Dodam więcej bardzo fajnie ze strony lekarza że zaproponował Ci rozmowę, może to właśnie Twój lekarz zasugeruje Ci co w waszym przypadku mogło spowodować niepowodzenie i może doda ci energii do kolejnego starania o dzidziunie.
Trzymam kciuki i życzę powodzenia. :)
 
kochane strasznie sie boje, moja beta 114......za malo przyrosla, ale progesteron wskazuje na to ze niby powinno byc ok 221,40...Pani doktor powiedziala ze moze to roznica odczynnikow innych laboratoriow. Pierwsza bete robilam w invimedzie a druga w przychodni u siebie...Eh...powtorka bety w sobote....tak sie boje.....
 
dziewczyny jak to jest z tym przyrostem bety ? co ile powinnie byc i jaki ? i co np jets mozliwe jak to slabo przyrasta beta ?
 
joweg gdzieś tam na internecie znalazłam zapis "Uważa się, że we wczesnej ciąży stężenie beta hCG powinno wzrastać nie mniej niż o 66% w ciągu 48 godzin, o 114% w ciągu 72 godzin i o 175% w ciągu 96 godzin. Po szóstym tygodniu ciąży prawidłowa szybkość narastania poziomu beta hCG ulega zwolnieniu. "
 
kochane moje...gratuluje tym ktorym sie udalo, mocno zaciskalam kciuki za WAS :*:*:-):tak:
Dani...kochana, tule cie mocno do serduszka...na kazda przyjdzie pora. widocznie dzidzia jeszcze sie wstrzymuje...:*
ja po pierwszej wizycie w Novum...osz TY, ile mam badan do zrobienia to galy mi stanely w poprzeg...:szok: jednak in vitro...
a czy robilyscie usg sutkow?:confused: nie wiem po co to...
a! no i bede miala krotki protokol...nie wiem czy to zle czy to dobrze...
 
miliaa- usg sutkow? pierwsze slysze :) nie wiedzialam ze takie cos robia :) powiem wam ze u mnie w karcie nie stalo ani ktorki protokol ani dlugi wiec sama nie wiem do konca jaki mialam :)
 
milia tak tak ja miałam usg piersi-po to żeby zobaczyć czy wszystko z nimi w porzadku, bo podawane jest tyle hormonów-z tego co czytam nie wszystkie kliniki mają to w zestawie badań, ale Novum tak.
 
reklama
joweg...moze to dlatego dlatego, ze ja bralam bardzo dlugo antykoncepcje...no bo innego wytlumaczenia nie mam...
magdusia...u Lili Obuchowskiej, ja juz u niej bylam rok temu...ale postanowilam starac sie naturalnie...niestety mi nie wyszlo
 
Do góry