reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Magdusia 31 U mnie kochana jakoś leci . Czekam , czekam ...
Ja nie mam punkcji tym razem , do criotransferu podchodzę więc w sobotę będziecie się obie z palu wspierać. Ja oczywiście trzymam kciuki za Wasze komóreczki. Tak sobie wcześniej wyliczyłam , że jak byście miały transfer w 3 dobie to we wtorek byśmy wszystkie transferek miały.
W każdym razie życzę powodzenia w sobotę dziewczyny , będę o Was myślała.

Aisha_23 - Nie denerwuj się tą betą wszystko będzie dobrze. Powtórz badanie tam gdzie ostatnio je robiłaś. Jak będą nowe wiadomości to daj znać. :-)
 
Cześć wszystkim, zaczynam się denerwować :( dziś zaczął boleć mnie brzuch jak na @... zastanawiam się nad testem sikanym jutro, nie wiem czy jest sens...
 
MoonDust ja 9dpt zrobiłam sikańca (czułość 10)bo nie wytrzymałam bo mnie piersi jak na okres bolały i jak zobaczyłam jedna krechę to wywaliłam do kosza ale gdzieś po 10-15 minutach poszłam i wyciągnęłam z kosza i jakąś taką bladziuchę ujrzałam. Jednak każdej z nas organizm inaczej reaguje. Także kochana spokój i jeszcze raz spokój.
 
No niby to może świadczyć zarówno o powodzeniu jak i niepowodzeniu, ale mam nerwa okrutnego... i to tak dopiero od paru godz. mam rano było ok. Bety mam nadzieję, że to zarodek daje mi takie objawy a nie jego brak...
 
reklama
moondust-z tego co wiem to wiekszosc dziewczyn boli brzuch jak na @ to chyba dobrze :) mnie nic nie blolalo gdzie normalnie przed @ sie zwiljam i ni stad ni z owad 10dpt dostalam :( wiec niemartw sie i glowa do gory , ilodniowe zarodki dostalas i ktory dzien juz po trnasferze jeste s?
 
Do góry