reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

dobra laski nie jest ze mną tak źle. właśnie kupiłam połówkę i różne dodatki i zamierzam się urąbać więc pewnie to ostanie co napiszę bo później nie będę już w stanie .mój mąż daje mi dwa drinki znając moją głowę ale ja zamierzam wlać w siebie więcej.
 
reklama
dziewczyny tak sie cieszylam ze jestem w ciazy beta ladnie mi rosla a tu nagle spadek takze niemam juz nadziei chociaz lekarz powiedziel ze mam lezec ze jeszcze nic niestracone ale ja czuje ze to koniec pa
 
Magdalena Markiewicz - Madziu faktycznie nie będziesz robiła betki? dopiero ona jest jednoznaczna. Ściskam Cię gorąco i duży cmokas...

gossssssssiczku4 trzymaj się dzielnie... nie znam się na tym, ale może pomimo spadku jest jeszcze szansa

labo75 Ty też się trzymaj

Jakaś czarna seria. Ja zapisałam się dzisiaj na 18.11. na wizytę przed crio. Zobaczymy, co dalej.

Meg osłonowo na pewno można brać essentiale forte. Mi zalecili od dnia punkcji z uwagi na duże ilości leków. Brałam 2x dziennie po tabletce razem z innymi lekami. Opakowanie kosztuje ok 30 zeta.
 
czesc, wlasnie wrocilam do domku dopiero :) bylam w klinice mam od dzis przez 4 dni brac zastrzyki z gonalu i w piatek kontrol, powiedzieli ze transfer za tydzien w poniedzialek albo we wtorek :) jestem taka szczesliwa :=)
 
labo75
Kurcze , strasznie mi przykro. Oczywiście trzymam kciuki za kolejny raz.
Masz rację z tym odreagowaniem . To pomaga , mam sprawdzone:-)

gosssssia4 Postaraj się mimo wszystko nie denerwować i odpoczywaj.
Buziaki

sham Jak to cudnie zabrzmiało ,że w Święta będę w ciąży. Też się cieszę, ale trochę też mnie to martwi bo wiesz jak to jest ze Świętami. Ten zgiełk , prezenty no i 3-dniowe imprezy rodzinne. Tak że za bardzo nie da się odpocząć mimo , że właściwie się siedzi i je. My nic nie powiedzieliśmy w rodzinie że podchodzimy do in vito , więc oczywiście trzeba robić dobrą minę do złej gry. Ale jakoś to będzie bo dzidzia jest najważniejsza. No i może te Święta staną się magiczne.

joweg To już bliziutko. Super:tak:
 
Dziewczyny jestem załamana, dzisiaj byłam na kontroli. Mam po 6 pęcherzyków na każdym jajników ale z uwagi na PCO mam jeden dominując pęcherzyk do transferu dzis miał 14mm a reszta to malizna 8,7mm. To strasznie mało a na dodatek wiadomo że przy jednym pęcherzyku szanse są marne.
 
lindi - nic sie nie boj. te maluchy jeszcze moga szybko podrosnac. masz dokladnie tak samo jak ja - zawsze duzo malenstw a malo dominujacych. ale u mnie czesto te male szybko rosly w ostatnich 4-5 dniach i mialy komorki. zwykle pecherzyk rosnie 2mm dziennie a u mnie te male jak gonily to rosly po 3-4mm wiec nic straconego. trzeba czekac i byc dobrej mysli

joweg - ja mialam raz z antagonista.
 
reklama
Do góry