reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny!
Ja dziś dopiero wzięłam 4 tabl.anty-ale mi się dłużą te dni, bo juz bym chciała być na kolejnym etapie, ale mam nadzieje, że zleci.
Joweg miałam w planach dziś poleniuchować, ale rodzinka zadzwoniła, że wpadnie więc czekam na gości.
Miłej niedzieli Wam życzę:-)
 
reklama
Magdusia31- to fajnie masz , szybko zleci pamietam jak mi sie tez dluzylo :) 22 tabletki az 22 dni heheh z kazda tabletka co bralam to bylam szczesliwsza i zapewne Ty tez :) szybko zleci zobaczysz :)
 
Magdalena Markiewicz Cześć , bardzo mi przykro , że się nie udało. Jeszcze wszystko będzie dobrze.
Wiem ,że teraz ciężko Cię pocieszyć ale za kilka dni znowu wróci Ci chęć do walki.
Ściskam


Ja miałam wczoraj wizytę. Antyki mam brać aż do 20.11 , potem od 1 dc mam zapisane leki progynowa +
euthyrox który zresztą cały czas biorę. Następna wizyta na 14.12 i transfer będzie między 16-18.12
Jestem trochę zła bo myślałam ,że zacznę na początku grudnia a nie w połowie. No i tak same Święta i Sylwester będą przebiegać w niepewności.
 
Magdalena bardzo mi przykro !!
Przytulam bardzo bardzo mocno!!
Trzeba wierzyć w naszego bociana!!
Ja nadal nie mogę uwierzyć że się nie udało :(

Co do crio ( wiem ze juz któraś z Was pisała- że też masz taki trudny nick gvip?) :)
ja brałam tabletki estrofem- 2 razy dziennie ( jeśli dobrze pamiętam) od 2 dnia miesiączki do dnia transferu- potem też estrofem 3 razy dziennie i luteine!! Byłam na 2 wizytach kontrolnych !!
Estrofem wydaje mi się że brałam aby zablokować owulację i to dobrze wpływa na endo- ale nie jestem pewna. U mnie rozmrożona 3 szt. bo tyle miałam eskimosków
 
reklama
Jo. M ale dzięki temu będziesz w Święta w ciąży :) zazdroszczę ... jak już pisałam kiedyś nie lubię Świąt !! przez nasze problemy i przez dzieci których jest bardzo dużo w naszych rodzinach !! a jednak w tedy smutek jest największy !!
 
Do góry