reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

dobra laski nie jest ze mną tak źle. właśnie kupiłam połówkę i różne dodatki i zamierzam się urąbać więc pewnie to ostanie co napiszę bo później nie będę już w stanie .mój mąż daje mi dwa drinki znając moją głowę ale ja zamierzam wlać w siebie więcej.

Labo i jak dzisiaj głowa? :) jak się czujesz?
 
reklama
gosssssia4 Cały czas zaciskam kciuki !! za Cie i Twoją ciążę, teraz najwazniejszy jest spokój.!!
Jo.M a może dzięki temu że prezenty że taki fajny czas i nawet te imprezy i że wszystko w biegu umysł choć trochę odpocznie? i to pomoże? bo pomimo że człowiek zmęczony to odpoczywa!! I jak już wspomniałam wszystkie będziemy zazdrościć że już w ciąży jesteś !! :) a tak jak w wigilię to przez cały rok :) to przecież inaczej być nie może!!
Kosik to już lada chwila :)
 
joweg to już za chwilkę :) i jak się czujesz? najważniejsze to pozytywne myślenie? konsumujesz jakieś spacjalne jedzonko?
 
sham - czuje sie wspaniale :) normalnie lepiej byc nie moze, bylam u Pani doktor ktora jest wspaniala kobieta :) i w sumie przygotowal mnie na to powiedziala pare milych slow i ze mamy naprawde dobre szanse wiec musi nam sie udac i ze ona trzyma kciuki za Nas :) bylo naprawde mile :) teraz na razie zastrzyki i czekanie :)
 
Dziewczyny czy jest tu taka która ma PCO i stara jest przed in vitro albo w trakcie. Chciałabym porównać ewentualne leki jakimi mnie stymuluje lekarz i chciałam się dowiedziec czy są jakieś szanse na dziecko. Jestem na krótkim protokole ale mam 11 malutkich pęcherzyków około 8 mm a jeden dominujący 14mm. więc lekarz mi powiedział że pobierze tylko ten jeden.Bardzo mnie to martwi i non stop o tm myślę. Czy ewentualnie długi protokól spowoduje że będzie więcej lepszych pęcherzyków? Czy przy PCO można wogóle zaciążyć?
 
lindi
przy PCO stosuje sie dlugi albo ultradlugi protokol. wlasnie po to zeby uniknac takich sytuacji. przy pco i ogolnie przy policystycznie wygladajacyh jajnikach trzeba na maksa uspac przysadke (przez wyciszanie 21 dni lub 2 cykle nawet) i wtedy rozpoczac stymulacje.

co do twych pecherzykow to trzeba czekac. jest duza nadzieja ze male podrosna szybko. lekarz powinien przetrzymac ten jeden 1 lub 2 dni dodatkowo (wiedzac ze przerosnal) aby dac szanse na podskoczenie tym malym.

przy pco oczywiscie ze da sie zaciazyc - ale trzeba starannie dobrac dawki lekow, no i oczywiscie protokol. jest troszke trudniej ze stymulacja gdyz jest tendencja do albo hiperki albo wlasnie odwrotnie jak u ciebie. ale jak juz stymulke przejdziesz i sa dobre zarodki to normalne sa szanse jak u kazdej
 
reklama
Do góry