reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
gosssssia4 poczekaj z betką jeszcze do 9-10dpt wtedy wynik będzie już 100%... chociaż wiem jak to jest, ja sama 8dpt zrobiłam test i na szczęście była bardzo bledziuchna 2 kresunia, ale mogło jej nie być i wtedy miałabym dopiero jazdy :).

agulkak beta raczej ładnie Ci rośnie, poczytaj może gdzieś w necie jak powinna przyrastać, bo ja już nie pamiętam... a co do objawów to u mnie było tak, że jakoś około 16-17dpt nagle przestały mnie boleć ssyski i stały się jak zwykle i wpadłam w panikę, ale wszystko było oki. Teraz dopiero w 2 trymestrze urosły o rozmiar i trochę czasem pobolewają. Co do mdłości i innych objawów ciążowych to mi się zaczęły na początku 7tc i nie miałam codziennie, czasem czułam się normalnie nawet 4-5 dni co oczywiście sprawiało, że wpadałam w panikę :). U Ciebie jakoś szybko się zaczęły, szczególnie, że bete masz jeszcze stosunkowo niską, ale jeśli już miałaś jakieś objawy to co będzie za tydzień czy dwa, wymioty ze 3 razy dziennie ;).

Lolitko SUPER wiadomość, oby bóle już nie wróciły!!!

Wielkie gratulację nowo zafasolkowanym! Oby betki ślicznie rosły!
 
Ostatnia edycja:
drogie dziewczyny,jestem w szoku i w strachu czy wszystko dobrze się rozwinie,w środę mam pierwsze usg. Na tą chwilę "na gorąco" wymienię Wam moje objawy ,może to komuś pomoże w wytrwaniu w spokoju.Dziś mam 10 dpt:
-lekki ból piersi za dnia(nocami się nasila)
-brak plamień
-brak śluzu(troszkę więcej pod wieczór)
-pocę się potwornie
Dziewczyny które są przed testowaniem-przepłakałam pół dnia bo byłam pewna ze nic z tego bo tak mało objawów...trzymam za Was gorąco kciuki!!
Moja rada=polegujcie często,zero wysiłku.ja leżałam..siedziałam całe 9 dni
 
agagr33 Witam Cię. Myślałam cały dzień o Tobie. Bardzo Ci gratuluję , a tak w ogóle ty kobieto chyba jesteś w czepku urodzona. Fajnie ,że masz już to za sobą . Twoja beta chyba dość wysoka , może będzie dwójeczka :tak: Ja się zastanawiam , czy zrobić betę jutro czy poczekać do tego piątku. Obiecałam sobie ,że jak Tobie się uda to od razu polecę na badanie. Zobaczę rano.
Jeszcze raz gratuluję:-).

lolitka200 To super wiadomość. Oby tak dalej.

gosssssia4 Ja też myślę że do 10 dpt powinnaś poczekać. Niepotrzebnie będziesz się stresować.

Magdalena Markiewicz Nie martw się , 4 zarodki to super wynik. Oby było wszystko dobrze.
 
Agulkak nie zamrtwiaj się tak wszystko będzie dobrze :-)

Agagr serdecznie gratuluję i cieszę się bardzo, że wreszcie coś dobrego dziej się na wątku

Lolitko trzymam kciuki by bóle nie wróciły i bu wszystko było ok

Akneis trzymam kciuki za stymulkę. Ja tez miałam już zaczynać ale mój doktorek ucieka mi na urlop, więc niestety dopiero 6 listopada zaczynam wyciszanie, transfer chyba wypadnie w andrzejki, to może sobie od razu coś wywróżę hihihih :)

Tymonko u mnie sytuacja jest dokładnie taka sam jak u Ciebie i też ciągle się doszukuje czy na pewno wszystkie badania zostały zrobione, ale tego pewnie nigdy się nie dowiemy. Życzę powodzenia.
 
dzieki dziewczyny za odpowiedz poczekam do poniedzialku bendzie 10dpt ale zaczelam sie martwic czym innym od wczoraj wieczora czasami bola mnie jajniki niewiem co o tym myslec
 
reklama
Do góry