reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

agagr33 wow 4 dzieciątka w Tobie !! pamiętak pozytywne nastawienie to połowa sukcesu !!
a po co ten duphaston? kurcze ja mialam estrofem, luteine i tyle !! ciekawa jestem czy faktycznie rodzaj i ilosc lekow może coś z działać, a i w pierwszych dniach mialam tez relanium
 
reklama
mam do Was dziewczyny pytanie..kazano mi przyjść na betę 10dpt...czy to nie za wcześnie?

a kiedy testujesz?
ja robiłam betę w 8 dniu i odstawiłam leki :( ale ja miałam podane blastusie więc jeśli ciąża byłaby to już byłoby coś wiadomo !!
a wytrzymasz dłużej?? mi kazano robić w 9-10 dniu !! ale nie wytrzymałam i zrobiłam bete przed wekendem
Gdzie podchodzisz?
 
Hej dziewczyny! Mam do Was pytanko- Jestem dopiero po 3 zastrzyku Gonal F a już dziwnie mi świdruje w brzusiu a dziś na dodatek mam jakieś brązowe upławy . Czy to normalne? Po ilu zastrzykach już rosną jajeczka?
POZDRAWIAM
 
Hej dziewczyny! Mam do Was pytanko- Jestem dopiero po 3 zastrzyku Gonal F a już dziwnie mi świdruje w brzusiu a dziś na dodatek mam jakieś brązowe upławy . Czy to normalne? Po ilu zastrzykach już rosną jajeczka?
POZDRAWIAM

ja nigdy nie miałam plamień, myślę że trzeba poinformować lekarza o tym !!
co do brzucha, coś już tam rośnie :) i to dość duża dawka hormonów, każda może inaczej reagować inaczej!!
 
A ja mam już plan więc mi lepiej:-)
Dziś idę na akupunkturę - zobaczę co to jest. Może mnie odstresuje.
A za jeden cykl zaczynamy wszystko od nowa. Lekarz powiedział, że nie musze odczekiwac więcej niż jeden :).
I chyba nie zmienię miejsca...
 
reklama
Chciałabym poruszyć jeszcze jedną sprawę..jakie jest Wasze zdanie na temat nie używania w dniu punkcji, transferu perfum(to wiadomo) ale też lakierów do włosów,kosmetyków do mycia zapachowych itp...czy ktoś Was instruował jak postępować?czy byłyście np lekko popsikane np lakierem:)...ja tak sobie nad tym myślę i niewiem czy jest się w stanie uniknąć w klinice tych zapachów...bo wierzycie w cuda że pielęgniarki czy lekarze nie są niczym popsikani..?:) .Jakie jest Wasze zdanie?
 
Do góry