reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

lolitka200 no właśnie nie wiem co będę brać ;) dowiem sie na wizycie 26.09 . Stąd moje pytanie czy ktoś zaczynał podobnie jak ja od Marvelonu od 5dc i co było dalej ? szczerze finanse nie przerażają mnie tak jak ...ta cała procedura ;( ah te myśli ... POZDRAWIAM
 
reklama
no ja tez u domitrza mialam to samo.... standard - bierzesz teraz marvelon, pozniej gonapeptyl od 21dc na wyciszenie a pozniej jak @ przylezie zaczynasz stymulke.
 
Dziewczyny trzymam kciuki za was!!!Za wasze szczęście,żeby się udało!!!
Co do wizyt u lekarza,też miałam masę pytań po wyjściu z gabinetu.Warto zapisywać sobie pytania na kartce i poźniej pytac lekarza.Oni też często niewiele mówią,bo myslą,ze wszystko jest jasne jak słońce.
Z sikańcami trzeba uważać,ja robiłam bete w 9dpt(miałam 2 zarodki klasy 8A) i wyszło,ze jestem w ciąży.Zakupiłam sobie w aptece sikańca i test wyszedł negatywny:baffled:
 
cześć dziewczyny..bardzo mocno trzymam kciuki:) ale mam prośbę trzymajcie bardzo mocno kciuki w piątek, bo o 10tej mam wizyte- usg serduszkowe i trochę się denerwuje..także bardzo proszę o wsparcie psychiczne:)
lolitko200 a powiedz mi czy T jesz wszystko normalnie czy może są jakieś potrawy..czy sobstancje których się wyzbywasz??
 
Isia nie puszczam kciuków ani na moment :-)

Anowi za Twoją jutrzejszą betkę również :-)

U mnie jutro 6dpt i tak mnie kusi, żeby podjechać na betę, pamiętam że Asiiek i Iwka robiły 6 dpt i już im wyszło, z drugiej strony strasznie się boję :baffled:
 
Ostatnia edycja:
reklama
dani lepiej nie rób bety jeszcze jest zbyt wcześnie i jak nie wyjdzie będziesz miała niepotrzebny stres. Poczekaj jeszcze pare dni.
 
Do góry