reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
sakmi1 głowa do góry sama wiesz że są szanse nie trać nadziei do końca , ja terz panikuję ale cały czas mam nadzieję ze uda sie w końcu .
 
asia i sakmi musi byc dobrze, tak jak tu piszecie, nerwy ze stali trzeba miec... to prawda, ze w ciazy tez zdarzają się plamienia, czasami jest wszystko oki, a plamienie to sygnał, że trzeba poleżeć, bo wszystko się tam "układa" i rośnie. w razie watpliwości zawsze pytaj lekarza.A najlepiej to pytania spisywać i mieć czarno na białym, przy wizycie trudno o wszystkim pamietać.

Dziewczyny, mam 5 pęcherzyków, w tym 4 dobrej wielkości, jeden nie chciał urosnąć. 11 dni stymulacji... W czwartek pobranie. Trzymajcie kciuki...
 
asia, sakmi nie martwcie się na zapas, będzie dobrze, trzymam kciuki?

Damayanti to ja już zaciskam kciukaski za czwartek :-)

A która teraz pierwsza testuje, hmm? Anowi, Ty chyba jutro czy jeszcze poczekasz?
 
sakski1- spokojnie, tak jak powiedziały dziewczyny najprawdopodobniej implantacja, ja szczerze mówiąc czekałam na takie plamienie.
asia1103 - tak jak pisałam wcześniej u mnie jednak pierwsze pęcherzyki pojawiły się w 9 d.s. więc u Ciebie jest duża szansa że będzie dobrze
dayamanti - trzymam kciuki za piękne komóreczki
danii- ja jadę jutro na betę, chyba że wcześniej przyjdzie @, a dzisiaj przygotowując się na jutrzejszy wynik rano zrobiłam sikańca oczywiście negatyw (wiem że wcześnie, że to 9 d.p.t. że zarodek tylko 3B wiem wiem:-)) ale wiecie tak się jakoś psychicznie przygotowałam do tego testu że pierwszy raz robiłam bez drżenia rąk, a nawet z uśmiechem na twarzy ,a zrobiłam go dlatego że chcę jakoś przygotować się na porażkę , żeby po wyniku bety nie było tych łez itd., wyryczałam się już podczas stymulacji.
danii a Ty jak samopoczucie
 
Anowi daj sobie spokój z tymi sikańcami, jutro zrobisz bętę i będzie piękna niespodzianka :-) Żadnej porażki nie będzie!!!
Ja się czuję zupełnie normalnie, żadnych podejrzanych objawów, od czasu do czasu coś mnie tam zakłuje. Będę robić bete dopiero w poniedziałęk, więc jeszcze trochę muszę się uzbroić w cierpliwość :dry:
 
ANOWI32 , danii - trzymam za Was kciuki i życzę wysokiej bety:-)

amalfi - daj znać jak wrażenia po 1 wizycie w Provicie

Ja chyba będę mieć transfer w październiku. Teraz dostałam leki na pogrubienie endo + od przyszłego tygodnia fragmin. A jeszcze hormon tarczycy muszę trochę podnieść bo poprzednio wynik był ok. 4,5 to potem dostałam tabletki na obniżenie on i tak obniżyło że mam teraz 0,15 więc muszę do ok.1,1 wyrównać.

sakmi1 - wydaje mi się że plamienia to chyba raczej dobry znak chociaż oczywiście reguły nie ma. Ja przy moich 2 podejściach za każdym razem miałam inne odczucia i te 2 próby się nie powiodły. Więc nie martw się tylko odpoczywaj.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczynki!
MASZYNA RUSZYŁA.... dostałam dzis @ i od 5dc do 25 dc biore Marvelon , póżniej 20 dc ( 26.09) wizyta i dalej...
Mam do Was pytanie (prowadzi mnie dr.Domitrz w Artemidzie ) o co chodzi z tymi pakietami do in vitro? Może mi któraś z Was powiedzieć jak wygląda to finansowo ... bo na wizycie dowiedziałam sie od 6 do 10 tys w zależności od leków.
Czy którąś tak jak ja zaczynała od 5dc Marvelon? co było dalej? POZDRAWIAM I CAŁUJE ;*
 
reklama
aknesis

nic sie nie martw i nie mysl o tym pakiecie. to pogmatwane troche bo tam sa wliczon badania, wizyty i czesc lekow.... tak czy owak koszty beda nastepujace:
2200 za szpital
1800 za prowadzenie stymulki
reszta to leki: nie wiem jakie bierzesz
 
Do góry