reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

iniia - super wynik !!! GRATULACJE !!! Niech rośnie mega, mega, mega ! No ekstra, nawet nie wiesz jak się cieszę!

mimi, betabeta - życzę Wam, żebyście w poniedziałek oszalały ze szczęścia, a do tego czasu zachowały względny spokój ;-)

asia - ja testuję 1 lipca, to beda 2 tygodnie po transferze, nie wiem czemu tak długo mi lekarz kazał czekać? To jest jak tortura ... Jak ja wytrzymam do piątku ? Jak pomyślę o zrobieniu sikańca, to brzuch mnie boli ze strachu, więc pewnie nie zrobię i w nerwach pojadę do kliniki...

asiiek - no to teraz ładnie sie stymuluj, niech jajeczka sliczne i zdrowe urosną, zanim się obejrzysz a bedziesz gryźć paznokcie czekając na testowanko , ja jestem tydzień po transferze a mam wrażenie że minął miesiąc i że trochę siwych włosów mi przybyło :-) Trzymaj się Kochana!
 
reklama
Wynik HCG z dziś 102 mlU/ml to chyba dobry wynik :)? Jak myślicie dziś 12dpt? Oby ładnie rosła :)

Gratulacje:) :D:D:D Trzymam kciuki zeby rosła

Ja robilam rano sikanca, negatywny, czekam do niedzieli mam wtedy dzwonic do lekarza, a w pon ide na bete jak nie dostanę @ do tego czasu
 
Ostatnia edycja:
iniiia ja również gratuluję! Super wynik :)
Aktualnie się wyciszam a za niecały tydzień zaczynam stymulację, już nie mogę się doczekać. Mam mocno pozytywne przeczucia co do tego podejśćia i, co by nie zapeszać, mam nadzieję, że za miesiąc też będę mogła pochwalić się taką ładną betą;-)
 
Adunia, witaj moja Droga, teraz pamietam, przeciez nawet Ci gratulowalam. Tyle tu jest roznach przypadkow, ze czlowiek sie gubi. Nastepnym razem MUSI sie udac. Iniia - gratuluje betki, Gucia - nie martw sie, jeszcze nie wszystko stracone.
 
iniiia- gratulacjeeeeeeeeeeeeeee
Asiiek- trzymam kciuki za dobra stymulke i za punkcje i oczywiście transfer
i proszę wiruski :
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

dziekuje :-)sylvii a u Ciebie chyba beda bliznieta co? taka piekna beta

Mada domyslam sie jak cieszko musi byc czekac na wyniki....obysmy wszystkie kiedys - oby jak najszybciej - zostały mamuskami
 
Ostatnia edycja:
Cześc laseczki ,od rana chodzi mi po głowie zrobić sikańca ale boję się .Dzis jest 7dpt może to zbyt wczesnie ? Sama nie wiem co robić .Idę do apteki a potem pomyslę. Miłego dzionka !
 
Cześc laseczki ,od rana chodzi mi po głowie zrobić sikańca ale boję się .Dzis jest 7dpt może to zbyt wczesnie ? Sama nie wiem co robić .Idę do apteki a potem pomyslę. Miłego dzionka !
Kochana, duzo za wczesnie, tylko nie potrzebnie sie zestresujesz jak nie wyjdzie.Poczekaj chociaz do 10-11dpt.

Wszystkim potrzebujacym przesylam wiruski ciazowe z 22tc.
 
reklama
Gucia mi lekarz powiedział, że jak zrobię 12dpt test sikany i jak nie wyjdzie pozytywny to jeszcze nie oznacza braku ciąży, tak mi powiedział w dzien transferu, bo go o to zapytałam, chyba jeśli lekarz mówi to wie :)

Ja mam schizowania ciąg dalszy, ale już nie będę się ośmieszać i o tym pisać, bo naprawdę sama wiem, że schizuje...

7dpt test może nie wyjść chyba, że jakiś mega czuły- ja miałam właśnie bardzo dobry test chyba "siure check" z czułością 25mlU/ml, ale gdyby hcg w tym dniu nie osiągnęło tych 25mlU/ml tylko np. 20 to test byłby negatywny, a wcale nie oznaczałby braku ciąży. Chociaż wyszła mi strasznie blada kreska i schizowałam jeszcze bardziej niż przed nim... sama nie wiem czy lepiej robić czy zaczekać, ja po becie dalej mam jakieś schizy i czas może się do tego przyzwyczaić?

Silviii kochana ty masz piękna betke, marzę o takiej- powiedz Kochana jakie masz objawy i kiedy ci się zaczęły?
 
Do góry