reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

bzzz - ehhh, ze mnie to na razie pseudo-mamuska, nawet jeszcze 1szego USG nie mialam, czekam i czekam ale moze wkrotce sie doczekam. Spedzam tutaj z Wami sporo czasu bo w sumie na razie jeszcze jestem w stanie zawieszenia - moze byc roznie. No o u Ciebie wszystko w porzadeczku? Buzka.
 
reklama
bzzz_dziękuje za kciuki iniia-strasznie się cieszę że się udało szkoda że u mnie to dopiero 2 dni juz sie nie mogę doczekac testu . Dziewczynki powiedzcie czy lepiej robić sikanca czy betę bo wiem ze jak wyjda dwie krechy to jest pewne
 
witaj ginger - myślę, że po cichutku możesz się cieszyć, ( a my tak pozytywnie możemy Ci zazdrościć ;-)), ja jestem dopiero 3 dpt, więc do mojego testowania cała wieczność, szczególnie, że lekarz dał mi termin badania na 1 lipca, czyli to będzie 15dpt ... Ale i tak już się obserwuję od rana do wieczora jak jakiś detektyw. Przeczytałam za to, że o objawach ciąży można mówić ok 6 tygodnia, bo wtedy do głosu dochodzą wszystkie hormony. Wtedy zaczynaja się nudności, ból piersi i cała reszta. Mnie np do wczoraj bolały piersi, dzisiaj jakby przestawały, ale bolały przez prawie całą stymulację, skoro przestałam brać hormony to przestały boleć, tak sobie tłumaczę :) Pobolewa tylko brzuch, ale sama nie wiem czy to macica czy jelita ;-). Wciąż staram się nie schizować, ale Twoje życzenia iniia żeby luz mi został do końca chyba przestają działać :-) W każdym razie ja też pichcę - wczoraj zrobiłam ciasto, które ma chyba megatonę kalorii (bita śmietana i krem w jednym), ale jakie dobre i jakie odstresowujące :tak:

dziewczynki testujące niedługo - kiedy testujecie?

Ja też 3 dpt i mnie tez brzuch pobolewa, biorę to za dobry znak, że coś się dzieje. Bierzesz no-spę? ja sobie zapodaję na wszelki wypadek, żeby ograniczyć skurcze.
Powinnyśmy czekać do 1 lipca, ale 27go chyba osiągnę szczyt mojej cierpliwości...
 
iniia - bardzo bardzo mocno trzymam kciuki, z za pozostale dziewczyny rownież:)
Mamy pytanie kiedy najwczesniej mozna zrobic bete?:)
 
Hej dziewczyny juz jakis czas temu sie tu przedstawiałam, ze napisze za jakis czas ale nie miałam odwagi. U mnie sytuacja od pocżątku: 05.2004 operacja stwierdzona endometrioza, ogólna d.....a i kazali sie starac o dzidzie no ale, że sytuacja osobista do d....y wiec nie mialam zamiaru sie starać, leczenie po operacji:danazol-3m-ce potem antyki-cilest ( nie pasował), marvelon(też nie) i w koncu milvane -strarzał w 10 dopasowane do mnie. W miedzyczasie( czyli przez lata) sytacja osobsta zwrot o 180 stopni wiec super ;) 08.2008 odstawienie antyków próba siłami natury był pecherzyk dipelerinka na pekniecie dziurowanie i nic. 09.2008 decyzja o HSG- obydwa jajowody niedrożne, psychaw zasadzie jej brak. 09.2008 antyki z powrotem. I kontrole USG co 6 miesiecy endo nie wracało ;) Znowu pare lat i ........ 03.2011 I wizyta w Bialymstoku rozmowa z lekarzem, ocena sytuacji i plan dzialania, 04.2011 Dipelerina 3,75 zastrzyk wyciszajacy z dokladnie przed ostatnia tabletka antyków po po 4 dniach w terminie @,(ja jakos dziwnie wszystko zaczelam) 05.2011 II wizyta w Białymstoku badanie hormonów i dostaje Encorton i Puregon 225j. przez 7 dni , 28. 05. III wizyta w Białym i na dzien dobry badanko hormonów i potem Menopur 3 amp, na drugi dxzien tez badanko i manopur, na 3 dzien to samo, 31.05 zastrzyki Otvirelle i Gonal 300j,wieczorem punkt 21.00, punkcja- 02.06. transfer 2 zarodków-05.06- 8A, 7B i czekanie czekanie czekanie ........ Nie pisalam bo jakos sama nie wiem nawet jakos tak. Dzis 15dpt i wynik bety HCG- 2491 mlU/ml wiec CIĄŻA ;-), dzwonilam do gina z kliniki powiedzial ze bardzo dobrze a mój gin z miasta mojego zasugerował dziś duble. :))))))))))))):-). No musiałam napisać troche chaotycznie ale chyba dacie radę :) trzymajcie za mnie dalej kciukasy bo ja cały czas czytałam wasze posty i kazdej z osobna kibicowałam mocno.
 
Dzis 15dpt i wynik bety HCG- 2491 mlU/ml wiec CIĄŻA ;-), dzwonilam do gina z kliniki powiedzial ze bardzo dobrze a mój gin z miasta mojego zasugerował dziś duble. :))))))))))))):-).trzymajcie za mnie dalej kciukasy bo ja cały czas czytałam wasze posty i kazdej z osobna kibicowałam mocno.
ow, betka wielgasna, ja tez prorokuje blizniaki:-)kciuki mocno zacisniete, bedzie juz teraz tylko dobrze:-)
 
sylvii -gratulacje !!! Ja sie za bardzo na wynikach bety nie znam, ale dużo jej wyszło, więc pewnie rzeczywiście dwa Maluszki sie u Ciebie rozgościły. Super! Teraz odpoczywaj i dbaj o siebie, a najpierw uwierz, że to szczęście to w realu ;-)

BetaBeta - no to my rzeczywiście testujemy tego samego dnia, ja też mam termin 1 lipca, u mnie to 14 dpt, nie licząc dnia transferu. I też raczej nie wytrzymam jeszcze 10 dni, ale mój M zapowiedział, że mi wszystkie testy pozabiera i kluczyki do auta też, a do apteki na piechotę mam spory kawałek. Tak to mnie wspiera w tych moich wysiłkach. Tzn on twierdzi, że to dla mojego dobra, żebym się wynikiem z sikańca nie zasugerowała. Cóż, chyba dobrze mnie zna ...
Nospy nie biorę, bo te bóle nie są takie silne, a nawet tak jak Ty - biorę je za dobry objaw. No to trzymamy się za ręke, ok?

Mam pytanie do pozostałych dziewczynek - gdzieś wyczytałam, że po transferze dziewczyny biorą koenzym Q10. Wczoraj mój M zakupił go w aptece, ale na ulotce jest napisane, że nie zaleca się stosowania u kobiet w ciąży. To ja coś chyba pomieszałam, albo źle zrozumiałam.
 
reklama
Witam dziewczęta :) Jeszcze nie bardzo wiem, jak się tutaj poruszać, więc wybaczcie, jeśli coś pojawi się nie tam , gdzie powinno. Pojawiłam się, bo nie chcę być sama. 14 czerwca punkcja, 16 czerwca transfer 2 maluchów. A teraz stresssss...Testować powinnam za tydzień. Nie wiem, czy się odważę.Pozdrawiam wszystkie
 
Do góry