reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Mada72- zrobiłam ten test, bo jak sobie coś namyślę to ciężko mnie od tego odwieść. Zrobiłam i nie żałuję, bo pokazała się bledziutka, naprawdę bledziutka, ale widoczna- tak, że nie mam wątpliwości, że tam była- 2 kreseczka :). Nikomu o tym narazie nie mówię- tylko Wam i Mężowi- bo to jeszcze o niczym nie przesądza, ale myślę, że jest to pozytywny znak :). Blada ta kreseczka, ale to dopiero 7 doba po transferze więc też nie może być maga czerwona... różnie może jeszcze być, ale chyba jestem na dobrej drodze :).
 
reklama
Czesc dziewczynki.
Asiiek- Czy zaczelas juz stymulacje ??? Czy stosujesz jakas specjalna diete ???
.
hejka! jeszcze jestem na wzastrzykach wyciszajacych, stymulacje mam zaczac 25.06 wiec jeszcze ten tydz musze wytrzymac..ale spoko jakos zleci....zadnej diety nie mam

Mada72- zrobiłam ten test, bo jak sobie coś namyślę to ciężko mnie od tego odwieść. Zrobiłam i nie żałuję, bo pokazała się bledziutka, naprawdę bledziutka, ale widoczna- tak, że nie mam wątpliwości, że tam była- 2 kreseczka :). Nikomu o tym narazie nie mówię- tylko Wam i Mężowi- bo to jeszcze o niczym nie przesądza, ale myślę, że jest to pozytywny znak :). Blada ta kreseczka, ale to dopiero 7 doba po transferze więc też nie może być maga czerwona... różnie może jeszcze być, ale chyba jestem na dobrej drodze :).

to super, oby pieknie ciemniała..a kiedy beta?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
iniia - jejku, super wiadomość, to nic, że bladziutka, ale jest! Ściskam Cię mocno, bo musi być dobrze! Nawet nie wiesz jak się cieszę, aż mi gęsia skórka wyszła :-)
 
Witam wszystkie dziewczyny serdecznie :)

jestem tu nowa, mieszkam w Krakowie i leczę się z klinice Parens u dr Janeczki,
w piątek 10 czerwca miałam transfer 2 mrożaczków i dzisiaj ( czyli 9 dni po transferze) robiłam beta HCG i wynik 30 mlU/ml....no i nie wiem czy to nie za mało :(
jak było u Was?

z góry dziękuję za odpowiedź, bo siedzę w stresie, a do kliniki dopiero jutro się dodzwonię...

Kochana, to ja miałam betę w 12dpt 23,22 a potem już tylko pięknie rosła, i jak widać są bliźniaczki, które właśnie dzisiaj idę podglądać i może już zobaczę co mi tam w brzuszku siedzi jeśli się ładnie do nas odwrócą.
Powtórz betkę po 48 godz, bo najważniejsze by ładnie przyrastała.
A ja mocno trzymam za ten przyrost i życzę dwójeczki!!!!:-)
 
Iniiia- ja juz gratuluje, blada ale jest! Ginger - mysle, ze Tobie tez mozna juz skladac gratulacje. Mada i reszta trzymam kciuki. Eweli - zycze fajnych widoczow. A moze bedzie parka?
 
Kochane, nie dziękuję za gratulacją, ale ściskam mocno i oby do 24.06- wtedy beta i będę wiedziała na 100% czy się udało… pewnie do tego czasu zrobię jeszcze ze 3 testy, ale taka ja już jestem J.

Na razie jeszcze się bardzo nie cieszę, bo jednak bladziunia ta kreska była i może być różnie, chociaż na 200% odczytuję to jako dobry znak J.

Mam nadzieję moje Kochane, że wszystkie testujące w następnym tygodniu opiszą nam swoje piękne betki J.
 
reklama
iniia-kciuki zaciśnięte !!!

asia1103, gucia_m,-też trzymam kciukasy za powodzenie!!!! będzie dobrze !!!!

ginger96 -myślę że beta ok! no i niech rośnie D U Ż A !!!!!

pozdrawiam pozostałe babeczki :-)

ptencer
to powiadasz ze twój brzuszek wystrzelił? muszę zajrzeć na ciężarówki i zobaczyć-wstawiłaś jakąś fotkę?
vane -jak tam mamusia....??? ;-)
 
Do góry