reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam Cię hope32 ja też jestem tu nowa ale jak sobie poczytam wypowiedzi dziewczyn to jakos mi razniej bo kto nas zrozumie lepiej niz my staraczki wszystkie przechodzimy to samo te same mamy obawy i tak samo sie stresujemy. Ja transfer miałam 18 czerwca i tylko jednego maluszka jestem pełna nadziei ale tez i obaw bo nic nie czuję nic mnie nie boli a powiedz jak Ty się czujesz .Straszny stres !!!!!
 
reklama
witaj hope - to forum jest jak miód na serce, możesz się wyżalić, poradzić, zapytać choćby nawet o najgłupszą rzecz i rozwiać wiele wątpliwości. I najważniejsze, że nie jesteś sama w tym czasie. A obaw i stresu nie brakuje. Ja testuję 1 lipca, BetaBeta też, z tego co widzę Ty chwilkę przed nami, a asia chyba razem z nami. W każdym razie na jednym wózku jedziemy :-)

Wiem, że łatwo radzić, bo sama przez to przechodzę, ale staram się zająć myśli czymś innym. Co proste wcale nie jest, bo jestem na zwolnieniu, siedzę sama w domu, mąż cały dzień w pracy więc o schizę nie trudno ;-) Ale się trzymam dzielnie i Tobie tego samego życzę :tak:
 
Magda72- ja odrazu mowiłam ze nie zrobie sikańca, bałam sie, ze moze nie wykazać, chciałam robić bete w 12dpt ale mi wszyscy zabronili, moje 14dpt wypadało w niedzielę wiec wiadomo laboratoria pozamykane wiec grzecznie poczakałam do wczoraj czyli 15dpt, ale to czekanie to masakros :szok:. Więc doskonale rozumiem wszystkie co czakają na test. Pozdrawiam serdecznie ;-) i trzymak kciukasy za Was, za mnie też potrzymajcie, please ;-).
 
Dziewczyny!!! Dzisiaj byłam na moim pierwszym usg, lekarz potwierdził ciąże 5 tydzień:-) tak się bałam, ale najważniejsze słowa padły teraz pozostaje czekać i nie stresować się. Boże mogę powiedzieć, że udało mi się za pierwszym razem, tylko drugie podejście z mrozaczkami, a jednak to jest możliwe!!!!!

jeszcze zapomniałam może to nie tu ale nie wiem jeszcze jak poruszać się po forum, a chciałabym na dole dodać wpis i nie wiem jak pomożecie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
sylviii i Martika tak bardzo się cieszę że Wam sie udało szczere gratulacje .Ja mam robić test po 11 dniach wiec 29 czerwca ale czy wytrzymam? ciągle mam wrażenie że zaras dostanę @ chyba zaaplikuje sobie jakiś korek.

Mada72 wiem co czujesz bo też jestem na zwolnieniu więc gdyby nie WY to bym osiwiała.Pozdrawiam Was wszystkie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a ja dziś od rana mam jakiegoś doła... wczoraj się tak cieszyłam tą 2 kreską, a dziś rano wstałam i czuję, że ssyski mnie mniej bolą- wcześniej nie mogłam się dotknąć- a dziś jakoś tak tylko trochę :( i boje się, że to nie dobrze :(.
Kurdeee, że też tak musi być, taka niepewność, stres... :(
 
...tak myślałam, że za wcześnie się zaczęłam cieszyć...

dziś zrobiłam 2 beta czyli w 11 dpt i wyszło mi 38....więc bez szaleństwa...(przypomnę, że pierwsze miałam w 9 dpt i wynosiło 30)....

dzwoniłam do kliniki i pani powiedziała, żeby jeszcze leków nie dostawiać i powtórzyć znowu za 2 dni bete...ale jakoś czuję że już po wszystkim...


...no i doła chyba mam...
sad9cd.gif


trzymam kciuki za Was wszystkie
 
reklama
Ginger wiem co czujesz... bardzo mi Cię żal i nie mam pojęcia jak Cię pocieszać. Mam nadzieję, że jednak ta beta urośnie za 2 dni i, że wszystko się dobrze skończy...
Jakie to jest cholernie niesprawiedliwe... !!!
 
Do góry