reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

76-Magda
Niby lekarz mi powiedzial ze szanse sa mniejsze ale tez mi powiedzial ze mrozi sie najmocniejsze zarodki wiec nie zastanawiaj sie jakie sa szanse i niewglebiej sie w to czy sie uda czy nie bo zglupiejesz tak jak ja , im wiecej wiem tym glupsza jestem, trzeba miec nadzieje ze sie uda :)))) sa tutaj dziewczyny ktorym sie udalo na mrozakach i to na jednym wiec szanse sa i to duze takie jest moje zdanie :))))))) a ty kiedy podchodzisz do criotransferu ??????????
 
reklama
76-Magda
Niby lekarz mi powiedzial ze szanse sa mniejsze ale tez mi powiedzial ze mrozi sie najmocniejsze zarodki wiec nie zastanawiaj sie jakie sa szanse i niewglebiej sie w to czy sie uda czy nie bo zglupiejesz tak jak ja , im wiecej wiem tym glupsza jestem, trzeba miec nadzieje ze sie uda :)))) sa tutaj dziewczyny ktorym sie udalo na mrozakach i to na jednym wiec szanse sa i to duze takie jest moje zdanie :))))))) a ty kiedy podchodzisz do criotransferu ??????????

zgadzam się, że im więcej wiem - tym gorzej dla mnie, bo zaczynam fiziować.
nie wiem ile powinno się poczekać po punkcji/transferze, ale myślę, że zaszalejemy po wakacjach - obstawiam wrzesień. no i skoro to jest loteria - to czeka mnie teraz kumulacja :happy:
 
szłam krótkim protokołem... wyhodowałam 28 jajec, 25 okazało się być dobre, zapłodniło się 19 a 17 zaczęło sie dzielić. Ale ostatecznie mam 6 mrozaków i 2 podane zarodki. Teraz przylazła @ i jest bardzo obfita.
 
dziewczyny a powiedzcie mi czy te leki na wyciszenie i do stymulacji można kupić tylko w klinice w której się leczę czy w aptece również?? zostało mi kilka dni antyków i zaczynam zastrzyki i jutro mam wizytę w klinice i nie wiem czy jutro już muszę jechać z pieniążkami na leki czy spokojnie mogę je kupić w zwykłej aptece.....
 
Ja akurat leczyłam się u dr Żórawskiego, ale wiem że Gizler też jest bardzo dobry.
Pytaj o co chcesz, zawsze chętnie pomogę:-). A co u Was jest wskazaniem do ivf?

Dziękuję, na pewno będę miała ogrom pytań ;-)
U nas problemem jest słaba armia mojego męża. Moje wyniki są książkowe. Także o tyle dobrze, że u mnie wszystko gra.
No widzę, że jest tu nas trochę Wrocławianek :-)
 
Dziękuję, na pewno będę miała ogrom pytań ;-)
U nas problemem jest słaba armia mojego męża. Moje wyniki są książkowe. Także o tyle dobrze, że u mnie wszystko gra.
No widzę, że jest tu nas trochę Wrocławianek :-)

u nas dokladnie to samo!!! u mnie super, a chlopaki tragedia!!! jesli moge wiedziec to jakie leczenie dr zastosowal twojemu M
 
Mimi - trzymam kciukaski moja droga.76Magda - zycze powodzenia. Iniia - ja nie mialam zadnych objawow po tranferze wiec bylam w 99% pewna ze bedzie klapa, a jednak udalo sie. Mam nadzieje, ze Ty tez wkrotce zobaczysz magiczne II kreseczki.
 
reklama
Do góry