reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
vane76 ode mnie też ogromniaste gratulacje i buziaki w brzuchol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Trzymam dalej kciukasy za Was wszystkie bo dzięki Waszym to mnie się udało więc się odwzajemnię:):)
 
Cześć dziewczyny,
Nie sądziłam, że dołączę do tego tematu, no ale jednak... Gratuluję tym, którym się po in vitro udało :-)
Właśnie lekarz mi oznajmił, że po moich przejściach i z IV stopniem endometriozy to już tylko IVF zostaje. Normalnie mam deprechę... Czy są tu dziewczyny, którym udało się IVF mimo endometriozy?
 
Cześć dziewczyny,
Nie sądziłam, że dołączę do tego tematu, no ale jednak... Gratuluję tym, którym się po in vitro udało :-)
Właśnie lekarz mi oznajmił, że po moich przejściach i z IV stopniem endometriozy to już tylko IVF zostaje. Normalnie mam deprechę... Czy są tu dziewczyny, którym udało się IVF mimo endometriozy?

Kasiula witaj na forum. Bardzo duzo dziewczyn nie moze miec dzieci z powodu endometriozy, jestem jedna z nich. Nie jestes wiec odosobnionym przypadkiem...jezeli to ci pomoze zwalczyc depresje chociaz czesciowo. Niestety ciaza, w ktora nie mozna zajsc jest tez lekiem na to paskudztwo, a IVF omija te przeszkode i pomoze ci osiagnac upragniony cel.

Mimo tak rozleglego problemu, jakim jest endometrioza, malo sie o niej mowi na tym forum. Moze tylko dlatego, ze forum koncentruje sie na samej procedurze IVF i ilosci ciazowych suwaczkow w podpisie, a nie na wskazaniach do in vitro.
Mysle jednak, ze skoro poruszylas ten problem na pewno wyplynie pare dziewczyn, ktore podziela twoje doswiadczenie.

Lykaj olej z wiesiolka, ktory dziala przeciwzapalnie i jest znanym srodkiem lagodzacym objawy endometriozy i zycze ci powodzenia w tym nie lada wymagajacym psychicznie, fizycznie i finansowo, przedsiewzieciu.

Pozdrowienia
C-M
 
Kasiula

witaj.... damy rade i z twoja endometrioza.... jak kazda przeszkodac- coz, jest przeszkoda no ale u kazdego cos tam jest. nie depresjonuj sie juz za duzo, trza do dziela sie zabierac... sie gdzie leczysz?

cm - witaj po przerwie
 
Koleżanki czy ponad 2700 estradiolu w ostatnim dniu punkcji to dobry wynik czy za mały czy może za duży? Ogólnie mam około 7 dużych pęcherzyków i kilka małych... ma nadzieję, że styknie :).
 
reklama
Do góry