reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witajcie dziewczyny

Daaawno mnie nie było, i przyznam szczerze nie czytałam formu. Chciałam odpocząć po tych przeżyciach. Właśnie kończy mi się@ i w piatek jadę na wizytę kontrolną pierwszą po poronieniu. Niestety nie mam na nią wcale a wcale ochoty i jak wcześniej nie mogłam sie doczekać to teraz jakoś mi wszystko jedno. To raczej mąz mnie naciska żeby jechać i zaczynać wszystko jak najszybciej. Narazie mi się nie chce. Jak sobie pomyśle że znowy coś lekarz wymyśli a to takie badanie a to takie leki ..... to mi niedobrze!:wściekła/y: Tak bym chciała żeby tym razem było z górki a nie tylko kłody pod nogi!!!
Droga Meg - trzymaj się dzielnie i posłuchaj swojego M. Oni czasem maja racje :) Nastepne podejscie bedzie z happy end'em :)
 
reklama
gucia

a, to rozumiem.... mialas wiec 2 poronienia - warto zbadac immunologie....przy dlugim twoje komorki powinny byc lepsze
 
immunologie - przeciwciala wszelkiej masci poczynajac od najczesciej spotykanych: przeciwtarczycowe, antyfosfolipidowe, ANA... i komorki NK
 
Meg-> ja z calego serca Tobie kibicuje, ale rowniez uwazam, ze powinnas byc gotowa na kolejne leczenie, nic na sile. Jak potrzebujesz troszke czasu, to moze lepiej troszke poczekajcie i podejdziesz do wszystkiego, jak juz bedziesz pewna, ze tego chcesz
 
po poronieniu robi się zazwyczaj przeciwciała kardiolipinowe w klasie IgM i IgG oraz toczeń. Sama je też robiłam po poronieniu:-(
 
Witam wszystkie Dziewczęta :-D Znów kilka dni mnie tu nie było a widzę, ze dzieje się, oj dzieje :-)
Wszystkim z pozytywnymi testami SERDECZNIE GRATULUJĘ!!!
Za wszystkie testujące lada chwila trzymam kciuki!!!
No i badzo mi przykro i mocno ściskam te, którym się nie udało...
Przepraszam, że nie wymieniam was każdej z osobna ale boję się, ze po kilku dniach nieobecności nie ogarniam tu wszystkiego i mogę kogoś pominąć...
bzzzz - oczywiście cały czas Ci mocno kibicuję i trzymam kciuki. Mamy zbliżone historie i liczę, że w obu przypadkach skończy się happy endem :-) Może wyjdzie tak,że w podobnym czasie bedziemy testować. Aczkolwiek ja się już na nic nie nastawiam, bo od marca próbuję podejść do transferu i już 3 razy trzeba było wszystko odwoływać. Marzę, by końcem czerwca udało się w końcu doprowadzić do transferu. Podobnie jak Ty chcialabym po transferze wziąć trochę wolnego bo ostatnim razem chodziłam cały czas do pracy, miałam w tym okresie bardzo dużo stresów i gonitwy i mimo, że zdaję sobie sprawę, że pewnie nie to było przyczyną poronienia to gdzieś tam w środku mam poczucie winy...
Meg - myślałam ostatnio co tam u Ciebie i czy kiedyś do nas zajrzysz. Miło Cię widzieć :-) Rozumiem, że potrzebowałas czasu choć ja miałam zgoła odmienne podejście - chciałam jak najszybciej podejśc bojąc się, ze czas i czekanie nie będą działały na moją korzyść..Ale widzisz - los coś ze mną w kulki leci i tak karze mi czekać, już tracę nadzieję, ze kiedyś do transferu w ogóle dojdzie. Pocieszam się, tym, ze tyle zachodu i tyle czekania musi być nagrodzone dobrymi wieściami - czego sobie i Tobie i wszystkim dziewczynom tu zgromadzonym życzę!!!!!!!:-D
 
Ostatnia edycja:
witaj MEG !!! co nas nie zabije to nas wzmocni!!!! nie damy się !!!!

konwalia
- no to zbieraj się babeczko i do dzieła, żebyśmy razem czekały na dwie krechy na teście....
Asiiek -do dzieła!!!:-)

a co tam u dorocicy?!
 
gucia
ja tez mam PCO i szlam na dlugim protokole wyciagli mi 30 komoreczek pelnych i ladnych :))) choc lekarz mi mowil ze moze byc sytuacja ze wiekszosc z nich bedzie pusta ale tak sie nie stalo ;)))) wiec musiz byc dobrej mysli wszysto bedzie ok :)))) trzymam mocno kciuki za twoje komoreczki
 
reklama
Kobietki, po II kreskach na sikaczu mam wynik bety-250 w 12dpt. Ale sie ciesze!!! Trzymam kciuki za Was wszystkie moje Kochane.
 
Do góry