reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
vane76- moje gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bardzo się cieszę:). Super że się udało,a nam dajesz nadzieje że będziemy mieć takie szczęście jak Ty!!! buziaki
 
Isia, Konwalia- dziekuje bardzo. Jestem pewna, ze Wam tez sie uda. Nie mozna tracic nadziei. Ja za 1szym razem bylam pozytywnie nastwiona a teraz jakos mi to bylo obojetne i nie liczylam na sukces. Owszem, bylam w 100% przekonana, ze kiedys sie uda,ale nie tym razem.
 
Vene76 gratulacje:):):)
Do dziewczyn które beda miały transfer, jak możecie sobie wziąć wolne po to bierzcie. Ja następny transfer za 3 miesiące i biorę zwolnienie. Teraz nie brałam i żałuję. Każdy co chwilę się wypytywał, a nie którzy się krzywo patrzyli jak nie których rzeczy nie robiłam(bo mogły by zaszkodzić). A teraz przez te trzy miesiące po testuję ziółek, może uda sie troszkę popracować nad formą. Mam nadzieje że szybko okres dostane i w końcu się skończą te plamienia. Bo bzykać mi sie chce:):):):):)
ZA wszystkie Was mocno trzymam kciuki, a tym co sie nie udało- nie podawać się!!! Uda nam się:):):)
 
vane - a jednak:) super, wielkie, wielkie gratulacje!!!!! Niech betka przyrasta a maluszek rośnie zdrowo:happy2:
Jesteś kolejnym dowodem na to, że trzeba próbować. Czyli czerwiec też pozytywny. Może będzie nas więcej :tak:
 
Vane - CONGRATULATIONS!!!!!!! szczere gratulacje i trzymamy kciuki za dalsze działania!!!!!!!:-)

Meg - też o Tobie ostatnio myślałam, dobrze, że się pojawiłaś!!!
 
reklama
Do góry