reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czesc dziewczyny

NIe wiem czy mnie ktos tu jeszcze pamięta bo mnie bardzo dawno nie było tutaj. Z poczatkiem tego roku podchodziłam do drugiego które zostało przerwane bo kiepsko sie stymulowałam. W związku z czym zostały mi leki do sprzedania

do stymulacji in vitro:

Merional 75j.m. x16 szt.(ampul.+rozpuszcz.)
Gonapeptyl Daily 0,1mg/1 ml x3 szt.
Ovitrelle 250 mirogr./0,5 ml

bez targowania za połowe ceny
 
reklama
konawalia79 mnie transfer ten udany robiła doktor Biernat. Z reszta do niej chodziłam cały czas, super babeczka. U mnie miala szcześliwą rękę. Dwa pierwsze razy transfer przeprowadzał doktor M., robił mi też poźniej histeroskopie i byłam bardzo zadowolona, ma fajne podejscie do pacjentek. Ale myśle że to nie ma znaczenia specjalnie, jak masz byc w ciazy to bedziesz. Nie stresuj sie, POWODZENIA!!:-)
 
hejka! Oj dziewczyny nie wiem co sie u mnie dzieje...od soboty zaczełam krwawic i przze to nie moge zrobic cytologii..jade dzisiaj na wizyte do gina bo nie wiem co teraz ...ehh trace juz siły na to wszystko ...:-(
 
Asiiek -oj!przykro mi bardzo , że ciągle coś nie po Twojej myśli.... tulę i trzymam kciuki żeby się w końcu wszystko unormowało.....

Matylda,konwalia
-trzymam kciuki za powodzenie ja jeszcze muszę poczekać do wakacji...ale czytam regularnie co i jak u was, więc będę na bierząco....

ptencer, czarnykot-jak tam mamusie?! pozdrawiam cieplutko
 
hejka,

Matylda, Konwalia być może ja też polecę w maju po mrozaczka. nie chcę chyba czekać i zadręczać się ostatnią porażką. myślę, że to będzie dla mnie lepsze. po majówce lecę do gina i zobaczę co on na to powie.

Asiekk cholerka nie dobrze że wszystko się tak Tobie krzyżuje ale miejmy nadzieję, że efekt będzie z sukcesem:))))
 
reklama
oj tam klody od razu....takie male niespodziewanki:) kazdy ma jakies

mnie sie nadzerka przytrafila i w piatek ide zobaczyc czy mozna ja lekami wyleczyc. wyczytalam ze wypalanie jej nie jest zalecane jesli ktos nie byl w ciazy wczesniej bo sa mozliwe komplikacje.....mrozic chyba mozna wiec zobaczymy co powie
 
Do góry