reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Bkasia- chyba żadna z nas, nie będzie Ci w stanie powiedzieć ile masz sobie wziąć urlopu. Proces IVF u każdej z nas wyglada troszkę inaczej ( te same protokoły można wykonywać na kilka sposobów). Każda z nas tez stymuluje się inaczej, nie mówiąc już o tym ze nasze kliniki tez maja różne wymagania co do częstotliwości wykonywania USG, pobierania krwi itp. Ja Ci proponuje zadzwonić do kliniki i poprosić o radę w tej kwestii.
 
reklama
Bzzz napisała jakis czas temu, ze musi odpoczac i jak to napisała poukładac sobie wszystkie klepki w głowie, ze bedzie co jakis czas do nas zagladac

no nie dziwię się ,to jest ciężkie przeżycie ,ja na szczęście po tych negatywnych wiadomościach i okropnych dniach walki z @,wyjechałam z moim M na mazury ,żeby odpocząć i nie mieć czasu myśleć.
Ściskam Was dziewczyny gorąco i trzymam kciuki mocno czarnykot ,*Meg* dbajcie o siebie kochane .

Będę Was mieć na oku babeczki ;-)
 
zuzanka81 dziekuje :) U mnie dzis 16 dpt. Ale czas zlecial.... Czuje sie dzis w miare dobrze,troche mnie pomdlilo w pracy,ale teraz jak narazie jest dobrze...ciekawe jak dlugo hehe;-) Brzuszek juz dzis nie bolal,ale za to kol z lewej z prawej i po srodku,aj ten moj bobas sie juz normalnie rozpycha :-) No i pachwiny mnie ciagna od czasu do czasu.Temperatura 37,0* w sumie codziennie w tych granicach. Syski bez zmian,znaczy bola.

Wczoraj pojechalam do apteki zakupic sobie jakies witaminki,a pani do mnie mowi,ze nie musze nic brac,tylko zdrowo sie odzywiac :eek: Oczywiscie rozumiem to ale wiem tez,ze w Polsce jest duzo witaminek dla ciezarnych a tutaj nic :szok: Biore wiec jak narazie kwas foliowy i to wszystko,zajadam jablka,ryby,chrupie marchewki :-) kawka mi dzis nie weszla z rana:szok: chyba odstawie:tak: ooooo i dzisiaj caly dzien pachniala mi zupa grochowa,taka mojej mamy :tak:

Jutro robie drugi test,4 dni po pierwszym.No i w nastepny poniedzialek dzwonie do mojej kliniki w Oslo_Oni tam od poczatku obstawiali,ze sie uda :confused:

kaludiaa ja mialam tydzien wolnego po transferze.Lezalam plackiem 2 dni,a potem zaczelam po trochu sprzatac dom z nudow.Jak widac u mnie poskutkowalo takie lenistwo :-)

Pozdrawiam :)
 
czarnykot- już początki zachcianek powiadasz :))) Ja chyba pójde na urlop na tydzień a później faktycznie wróce do pracy - bo ja bardzo nerwowa jestem i w domu cały czas rozmyślam i się zamartwiam :)) Pozdrawiam
 
no nie dziwię się ,to jest ciężkie przeżycie ,ja na szczęście po tych negatywnych wiadomościach i okropnych dniach walki z @,wyjechałam z moim M na mazury ,żeby odpocząć i nie mieć czasu myśleć.
Ściskam Was dziewczyny gorąco i trzymam kciuki mocno czarnykot ,*Meg* dbajcie o siebie kochane .

Będę Was mieć na oku babeczki ;-)


zuzanka -dziękuje, że o mnie pamiętasz. To bardzo miłe:-) Super, że wypoczęłaś i niedługo znowu ruszysz do boju!!!! Napewno będzie dobrze.
czarnykot - mi lekarz od razu zalecił witaminki. Biorę Prenatal complex.

klaudiaa - ja po transferze miałam 10 dni wolnego, a jak się okazało że betka jest fajna to kazał mi zostać na zwolnieniu i tak zostałam. Nieprzemęczam się i tyle, ale zaraz po transferze naprawdę bardzo uważałam. Uważam że dobrze zrobiłam bo w pracy bardziej się stresuję.
 
Asiiek rezerwę jajnikową,czyli hormon AMH zlecił mi mój lekarz.Mówił,ze nie jest to obowiązkowe,ale warto to zrobić,bo wtedy wiadomo ile kobieta ma komórek jajowych.U mnie nie wyszło za dobrze(1.6)Mój gin mówił,ze to mało jak na mój wiek:-(Badanie tego hormonu nie jest tanie.We Wrocławiu kosztuje ok.200 zł i na wynik trochę się czeka,bo jest to wysyłane do Warszawy.
 
zgłaszam się z wynikiem betki
Beta HCG total w 14 dpt 104.02!!!!!!
a w poniedziałek było 23.22 więc przyrost ogromniasty!!!
Tak się cieszę, bo wreszcie sie troszkę uspokoiłam:)

wszystkim ogromne dzięki za kciuki i wsparcie w chwilach zwątpienia:)
 
ewelina1982 a widzisz nerwusku :-)Wszystkie mowilysmy,ze bedzie dobrze :tak: Gratulacje kochana :-) Teraz dbaj o siebie i malucha ;-)
 
reklama
he he ja nerwusek? A popatrz sobie na swoje wcześniejsze posty:-D
My chyba już tak mamy, najpierw musimy się podenerwować, żeby potem ze zdwojoną siłą cieszyć się z tego że jest dobrze

Trzymam mocno za Ciebie, bo przecież tylko o 2 dni mnie wyprzedzasz:happy2:
 
Do góry