reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
rosna dobrze:)))) no skoro we wtorek one maja ok 8mm, to nie sa az tak duze szanse zeby byly 18mm w piatek. mysle ze raczej sobota to tak... ale to nie ma co zgadywac. czasem pecherzyki wolno rosna a potem przyspieszaja.... nie ma co o tym myslec i trza spokojnie czekac. masz ladna liczbe pecherzykow, i wsie rosna wiec spokojnie czekamy

co do rozmiarow pecherzy to jak sie przekonalam w bialym - sa rozne sposoby pomiaru ich a co za tym idzie - 'najlepsze' wielkosci. mnie sie wydaje ze wiekszosc klinik stosuje pomiar srednicowy - i wtedy jak pecherzyki maja te 17-18mm to mozna ovitrelle podawac. ale w bialym maja np inny pomiar - i wtedy tam chca zeby pecherzyki bylo 18-20... niby nieduza roznica a jednak. ich wielkosci nie mozna porownac bo 18mm w bialym to nie to samo co 18mm gdzie indziej....
 
Lolitko, nawet nie wiesz jak mnie pocieszylas :))
oby sie pieknie teraz spisal ten moj protokol, a Tobie z calego serca dziekuje za konsultacje.
Buzka
 
Witam
Dawno nie pisałam,bo nie było za bardzo o czym.Teraz mam o czym:-) 04.04 mam wziąć diphareline,więc zaczyna sie droga do ivf.Na razie biore bromergon na zbicie prolaktyny,bo na badaniach wyszła mi wysoka.Lekarz martwi sie troche moja niska rezerwą jajnikową,ale mówił,że będę po prostu brała większa dawkę hormonów.Jestem dobrej myśli i pozytywnie nastawiona.Mam nadzieję,że to uczucie mnie nie zawiedzie:-D
 
reklama
cześć moje kochane:-)
ale dużo nowych dziewczyn nie nadążam czytać.....duuuużo zmian jak widzę........witam nowe dziewczyny....ja doszłam do siebie i funkcjonuje już normalnie ;-)nawet wakacje zaplanowałam :-)

czarnykot moje gratulacje ja wiedziałam od początku,że będą II kreseczki :-D:happy2:BARDZO,BARDZO SIĘ CIESZĘ !!!!TRZYMAM ZA DALSZY ROZWÓJ KCIUKASY MOCNO &&&&&&&&&

Asiiek słonko jak u Ciebie jak wyciszanie jak samopoczucie?:-)
*Meg*przesyłam podwójne uściski dla Was
 
Do góry