reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

tak, moze sie przesunac i to bardzo.
u mnie sie nie przesuwa ale mozna nie miec nawet ze 2 miechy po ivf - tak sie hormony rozchrzaniaja
 
reklama
tak, moze sie przesunac i to bardzo.
u mnie sie nie przesuwa ale mozna nie miec nawet ze 2 miechy po ivf - tak sie hormony rozchrzaniaja

Nie załamuj mnie:-( a ja miałam w maju podejsc jeszcze raz a jak sie cykl roztroji to nic z tego nie bedzie:no: pewnie sie nie obedzie bez wizyty u lekarza jak pech to pech.....
 
toc mozesz w maju podejsc tak czy owak.....nieczesto sie zdarza az takie duze przesuniecie... a do maja masz jeszcze sporo czasu. idziesz krotkim czy dlugim?
 
Adunia75 milo Cie widziec na linii. Ja tez czekam na @ juz ponad tydzien. Chyba tak jak pisze lolitka200 dostane go po 2 msc. Normalnie porazka, a mrozaki czekaja. Tez moze na maja cos zaplanuje.
 
vane76 a ja juz myslałam ze wypadłaś?? poczekam z tym @ do końca m-ca jak nie przyjdzie dzwonie do lekarza. Miejmy nadzieje ze sie nam bardzo cylke nie roztroja i nie bedziemy miały zadnych trudnosci z podejsciem;-) choć ja nie jestem dziecko szczescia :-(
 
Adunia75 - to jestesmy jak rodzinka - ja tez na nadmiar szczescia w zyciu nie narzekam. Niektorzy cak cak i jakos ida do przodu a ja zawsze po trupach do celu. Wydaje mi sie, ze sa 2 opcje stymulacji przed transferem zamrozonych zarodkow - 1a na naturalnym cyklu a 2a na wspomaganym. Hmmm ciekawe co nam zaserwuja?
 
kobity - jak mozecie to czekajcie 3 cykle.... jajka tyle potrzebuja zeby na nowo dojrzec. nie trzeba sie spieszyc.... a i organizm odpocznie to lepiej (nadmiar lekow zawsze nam szkodzi i trza odpoczynku)
 
Adunia75 - to jestesmy jak rodzinka - ja tez na nadmiar szczescia w zyciu nie narzekam. Niektorzy cak cak i jakos ida do przodu a ja zawsze po trupach do celu. Wydaje mi sie, ze sa 2 opcje stymulacji przed transferem zamrozonych zarodkow - 1a na naturalnym cyklu a 2a na wspomaganym. Hmmm ciekawe co nam zaserwuja?
Jeszcze przed m-cem byłabym pewna ze zrobia mi na naturalnym bo miałam idealne cykle i jajeczkowałam co m-c wszystko jak w zegarku , ale teraz po tej burzy hormonalnej to wszystko sie moze zdarzyć.
Tak jak mówisz ciagle pod górke - zdziwiłabym sie gdyby było inaczej:eek:
 
reklama
Do góry