reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
mirela
mnie tez wychodzi ze 6tc. nie wiem - moze on jakos inaczej liczy. ale skoro mowi ze wszystko w porzadku, to tak musi byc - przeciez by nie oklamywal
 
Cześć dziewczynki, kilka dni się nie odzywałam ale cały czas was podczytuje
Lolitka ŁAAAAŁŁŁŁŁŁŁŁ Ty to jesteś normalnie expert nad expertami, już się nie dziwię, że dziewczyny wciąż o Ciebie pytały, naprawdę super, że wróciłaś, choć Cię bardzo rozumiem z tą przerwą.
czarnykot- oj też mi pachnie to ciążą, oj pachnie
mirela- wg mnie też najważniejsze jest to że wg USG wszystko ok, więc nie stresuj się bo nie ma czym.
 
czarnykot-> bedzie dobrze, ja tez jestesm dobrej mysli. I kup tylko jak najczulszy test.
Ja mialam dzisiaj ostatnio wizyte w mojej klinice, takie pozegnanie. Dzieciaczki dobrze rosna, jeden 1,5 drugi 1,4 cm i lekarz b. zadowolony, a my jeszcze bardziej.
Meg-> odezwij sie jak tam Twoja wizytka
mirela-> na pewno wszystko jest dobrze, nie stresuj sie, bo fasolka na pewno tego nie lubi:-) a co do wieku ciazy, to ja mialam punkcje 11.02, czyli 13 dni przed Toba, wiec mnie wychodzi, ze u Ciebie dzisiaj 6t1d-> ale leakarz wie zawsze lepiej:-)
 
mirela02 a może lekarz zasugerował się pomiarami usg z którego wyszło, że to 5 tydzień ? Na ogół się liczy od ost miesiączki lub punkcja + 2 tyg. Ale np u mnie na usg wyszło, że jeden maluszek jest jeden dzień do przodu (licząc 2 tyg od punkcji) a drugi jakby tydzień młodszy i też wychodziłoby na to, że ciąża jest tydzień młodsza gdyby był tylko ten drugi...Ale mi normalnie wpisali do karty ciąży, że to 8 tydzień, nie brali pod uwagę tego co pokazuje usg.
 
ptencer maluszki rosna jak na drozdzach:tak: Ty pewnie zreszta tez ;-) Przy blizniakach brzusio chyba szybciej sie pojawia.

A ja wzielam paracet i narazie ok,bol jak na @ przeszedl :tak: Oby juz nie wrocil.....
 
amalfi - a jakie wyniki ma twój M jeśli można zapytać? Może wcześniej pisałaś ale nie doczytałam:). Mój M ma poniżej miliona, więc tragedia ale lekarz przepisał clostilbegyt, polfilin prolongatum i proviron, do tego jakieś witaminki i wyniki poszybowały w górę. Co prawda nie jakaś straszna rewelacja, ale i ilość i ruchliwość się bardzo poprawiła i mogliśmy podejść do icsi a w poprzedniej klinice powiedzieli nam że nawet na in vitro nie mamy szans i mamy się nie łudzić. Zmieniliśmy klinikę i teraz już czekamy na wynik :)
eweli imienniczko moja :) jakieś straszne głupoty Wam nagadali, że przy takich wynikach nasienia możecie zapomnieć o in vitro. Mój mąż przy 1 podejściu miał 100 tys plemników, a są faceci którzy mają dosłownie kilka i też nie ma problemu. Tak naprawdę wystarczy jeden ładny plemnik i komóreczka. Znam kilka dziewczyn, które są w ciąży lub juz mamami a ich mężowie nie mieli w ogóle plemników w spermie ;)
A poza tym trzymam kciuki za Twój test :)
 
kwiat_lotosu tak nam właśnie nagadali!!! Najpierw była totalna załamka, bo przecież in vitro miało być ostatnią deską ratunku, a tu się okazuje że nawet na to nie mamy co liczyć! Ale szybko się pozbierałam, zmieniliśmy klinikę w październiku, 3 miesiące leczenia M i teraz już czekamy na test- oczywiście pozytywny:-)
 
reklama
lolitka200 ty masz taka wiedze i w temacie obyta powidz mi czy to normalne ze @ po in vitro sie spóznia zaraz tydzien bedzie a tu zadnych oznak?? troche sie martwie czy mi sie cos nie poprzestawiało po tych hormonach?? To mój 32dc poczekam do 40 i jak nie przyjdzie@ to zadzwonie do lekarza.
 
Do góry