reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
na naturalnym :szok:
wolalboga - Ty to optymistka jestes....a czego na ten naturalny lezc. marnujesz szanse darmowa - jak chcesz jednego zarodka to spoko, ale choc szansa na zamrozenie jest i w razie porazki wykorzystac mrozaki....

i nie trzeba myslec ze ostatnia szansa - chyba ze finanse nie pozwalaja. to tylko dodatkowo stresuje
 
lolitka200 tzn. ze na wspomaganym od nowa produkcja jajeczek jest??? bo juz nic nie kumam :szok: mi lekarz powiedział ze przy pobraniu mrozaków pomijaja ten cały proces stymulacji, zadnej punkci tylko transfer. Juz cała głupia jestem...
 
no dobrze powiedzial... ale podejscie IVF na naturalnym oznacza ze nie chcesz miec stymulki tylko liczysz na to, ze ten 1 pecherzyk co ma sie zaplodni i przyjmie. Naturalny cykl nie oznacza podejscie na mrozakach - to inna bajka.
 
no dobrze powiedzial... ale podejscie IVF na naturalnym oznacza ze nie chcesz miec stymulki tylko liczysz na to, ze ten 1 pecherzyk co ma sie zaplodni i przyjmie. Naturalny cykl nie oznacza podejscie na mrozakach - to inna bajka.

Już teraz rozumiem ;-) no to oczywiście ze na wspomaganym jest duzo lepiej i wieksza szansa itd.
To żeśmy sie dogadały:cool2:
 
ku...fu... ale sobie narobiłam!!:wściekła/y:
wczoraj byłam u gina, we wtorek wieczorem miałam już lekkie plamienie na @, w środe od rana wielka @, czwartek 2 dzień @ i wizyta u gina. zalecił Gonapeptyl zmniejszyć do połowy ampułki dziennie i od PIĄTKU Gonal z tym no, drugim na P. a ja się pomyliłam i zamiast od dzisiaj wzięłam już wczoraj, dopiero niedawno uświadomiłam sobioe moją pomyłkę. napisałam do gina maila ale jeszcze noiemodpisał i pewnie dopiero jutro to zrobi. czy bardszo popierniczyłam sobie stymulkę??????????
 
nie, nic se nie napierniczylas. stymulka mozna zaczac w kazdym dniu po @. wazne tez zebys byla na tym P:) okolo 14 dni przed stymulka, ale jak to bedzie 13 zamiast 14 to nic sie nie dzieje.... spoko.
 
nie, nic se nie napierniczylas. stymulka mozna zaczac w kazdym dniu po @. wazne tez zebys byla na tym P:) okolo 14 dni przed stymulka, ale jak to bedzie 13 zamiast 14 to nic sie nie dzieje.... spoko.
tak sobie poczytałam na ulotkach i pomyślałam, że nie stanie się tragedia ale wolałam Ciebie Nasz Amatorku Doktorku, delikatnie spytać, dziękuje za szybkie uspokojenie mojej osóbki. nigdy w życiu nie stało mi się coś takiego w tak ważnej sprawie, chyba migrena którą już drugi dzień przez tą pierniczoną pogodę mam mi zaszkodziła, brrr
 
a na migrene pij kawe:) jak ci sie tylko zakole w oku robi (allbo inne badziewie wzrokowe) - napij sie kawy. dosc czesto pomaga, i albo eliminuje nadejscie bolu, albo chociaz go zmniejsza
 
reklama
Do góry