reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

fakt...u nas co dobre to to,że można na wizyty chodzić kiedy w sumie się chce bo się dzwoni i się rejestruje ,ale jak sobie pomyśleć ,że na NFZ czeka się na wizytę kilka miesięcy to jest kraina kamienia łupanego :szok:

Co do wielu wielu wielu innych rzeczy to Polska to faktycznie epoka kamienia łupanego.
Ps. My jesteś w tej chwili na etapie Szwecji czy innych krajów w latach 60-tych:szok: załamka
 
reklama
Meg Tak to prawda...wizyty sa nie czesto,jesli chcesz miec wieksza kontrole mozesz isc prywatnie,ale to kosztuje dosyc duzo...
 
czarnykot odczekasz 14 dni teścik wyjdzie II i będzie wszystko ok,jak pomyśleć to kiedyś nie było testów,żadnych bet i się czekało aż do lekarza się pójdzie ,a teraz się denerwujemy, odliczamy i nie potrzebnie się stresujemy....;-)
*Meg* co racja to racja...:shocked2:
 
bzzz trzymaj się dzielnie

czarnykot mocno trzymam kciuki:-)

meg czekamy na wynik

tyle tutaj napisałyści e a ja wczoraj kompa odpalić nie mogłam i już się pogubiłam:(
słuchajcie czy któraś miała robiony ten scratching czyli drapanko macicy?? kurcze, delikatnie krwawie cały czas ale podobno tak jest lecz delikatne swędzenie się pojawiło:( czy tak powinno być, czy to normalne??
jestem na wyciszaniu Gonapeptylem 1xwieczorkiem i powiedzcie czy coś prócz foliku brałyście dodatkowo? bo mi nie przepisał ani nic gin. kiedys Lolitka Nasza na którą z niecierpliwościa czekam pisała całą listę i mam to ale jestem ciekawa jak to w praktyce jest , czy skutkuje?
 
bzzz trzymaj się dzielnie

czarnykot mocno trzymam kciuki:-)

meg czekamy na wynik

tyle tutaj napisałyści e a ja wczoraj kompa odpalić nie mogłam i już się pogubiłam:(
słuchajcie czy któraś miała robiony ten scratching czyli drapanko macicy?? kurcze, delikatnie krwawie cały czas ale podobno tak jest lecz delikatne swędzenie się pojawiło:( czy tak powinno być, czy to normalne??
jestem na wyciszaniu Gonapeptylem 1xwieczorkiem i powiedzcie czy coś prócz foliku brałyście dodatkowo? bo mi nie przepisał ani nic gin. kiedys Lolitka Nasza na którą z niecierpliwościa czekam pisała całą listę i mam to ale jestem ciekawa jak to w praktyce jest , czy skutkuje?

Ja nie mialam czegos takiego, choć jak brałam Marvelon to cały miesiąc krwawiłam po nim. Niby to nic groźnego lekarz powiedział że tak się dzieje czasem.
 
Bzzz
ale twojego zarodka nie widać, czy po prostu jest mała kropeczka, ale nie rośnie. Zrób bętę za kilka dni, jeśli wyjdzie to albo głąby w Novum nie zauważyły zarodka albo ciąży pozamacicznej. U mnie było identycznie - powiedzieli że za kilka dni poronię, a jak poszłam po 4 tygodniach to się okazało że beta nadal rośnie a zarodka nadal nie widać. Dopiero w szpitalu zobaczyli gdzie umiejscowiła się ciąża pozamaciczna - lewy jajowód. Pamiętaj Novum jest fajne jak nie ma komplikacji i wszystko idzie ok. Natomiast jak tylko pojawią się kłopoty to dają dupy na całej linii.
 
Ewelina125 ja jeżdzę do Novum i 2 lata temu jak miałam ciążę pozamaciczną ,to wykryli ją od razu,wytłumaczyli zbadali skierowali mnie do jednego z najlepszych szpitali w Warszawie i ja nie mogę powiedzieć ,że dali dupy.Ile klinik,ile lekarzy i ile ludzi tyle opinii i zdań .
 
Ewelina125 mam zdjęcie z USG i widać na nim malutka kropeczkę, ponoć jest za mała jak na 26dpt i dlatego mam jechać w piątek na USG i sprawdzić czy rośnie bo badania są ok i HCG rośnie.... już sama nie wiem jakoś doczekam do piątku a potem się zobaczy ....
 
matko ale naskrobałyscie :-)
Bzz to moze rosnie wolniej...mam nadzieje, ze w piatek bedzie juz wieksza ;-)
Meg czekam z niecierpliwoscia na wyniki Twojej betki :-)

ja miałam wczoraj masakryczny dzen...jedyny plus tego jest taki ze przez kilka godzin wogole nie myslałam o ivf i tym wszystkim...jechałam z kolezankami na zakupy i jakis debil na autostradzie skasował nam cały bok samochoodu...masakra, myslałam, ze wszystkie zginiemy. jechalysmy szybkim pasem na drugim pasie tir i za nami tir a ten z boku wjechał prosto na nas bo niby chciał nas wyprzedzic :szok: facet z tira tego za nami juz myslał, ze po nas i jeszcze na dodatek on nie był by wstanie wychamowac wiec wjechał by prosto na nas:szok:poprostu straszne to było
 
reklama
Asiiek no to faktycznie miałaś dzień z przygodami.... dobrze że nic złego się nie stało a samochód się wyklepie.....
 
Do góry