reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzień dobry dziewczęta. Kolejny pozytyw dla Polski. Tu w Szwecji punkcja nie jest pod znieczuleniem. Dostajesz miejscowe tak ze wszystko jarzysz , ale boli to tak czy tak. W każdym razie jest okropnie nieprzyjemne. Po pierwszej punkcji byłam wygieta kilka dni, po tej teraz jakos szybciej doszłam do siebie. Transwer faktycznie max 10 min i tylko ten dyskomfort jak na zwyklej cytologi. Ale czego nie robi sie by miec bejbiska, No nie.
Ja wszystkie zastrzyki kupiłam w aptece i były już w strzykawkach + Gonal F był z iglami w pudełku.

Dzis mój 9dpt i nie wiem kiedy mam robić sikanca. W klinice powiedzieli 13 dni po ale chyba nie dam rady tak długo czekać.
 
reklama
Dzień dobry dziewczęta. Kolejny pozytyw dla Polski. Tu w Szwecji punkcja nie jest pod znieczuleniem. Dostajesz miejscowe tak ze wszystko jarzysz , ale boli to tak czy tak. W każdym razie jest okropnie nieprzyjemne. Po pierwszej punkcji byłam wygieta kilka dni, po tej teraz jakos szybciej doszłam do siebie. Transwer faktycznie max 10 min i tylko ten dyskomfort jak na zwyklej cytologi. Ale czego nie robi sie by miec bejbiska, No nie.
Ja wszystkie zastrzyki kupiłam w aptece i były już w strzykawkach + Gonal F był z iglami w pudełku.

Dzis mój 9dpt i nie wiem kiedy mam robić sikanca. W klinice powiedzieli 13 dni po ale chyba nie dam rady tak długo czekać.

Uzbroj się w cierpliwość;-) po co robić testy po kilkanaście razy i nie wiadomo z jakim skutkiem będą wychodziły. Zrobisz jeden a porządny:) Takie moje zdanie
 
Asiiek na jakim etapie przygotowywań jesteś?

Meg niestety na samym poczatku, zrobilismy juz wszystkie badania, teraz czekam na @ ktora ma byc w przyszłym tyg i zaczynamy wyciszanie. Ginka mowiła ze bede miała długi protokół

winki Meg ma racje wytrzymaj jeszcze troszke :-)
 
winki80Ja dostałam znieczulenie dożylne sama punkcja nie bolała ale kiedy znieczulenie puściło to wyłam z bólu. Jestem dośc wytrzymała na ból *syna rodziłam 36godz* ale to przeszło moje oczekiwanie. Transfer bezbolesny.
Poczekaj z tym sikańcem chociaż do niedzieli i głowa do góry wszystko bedzie dobrze;-)
 
MEGA GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiosenne fasolkowanie trwa..........

Maćku do większości leków są strzykawki w komplecie, ale tak dla pewności kup sobie igły 4mm i strzykawki 2ml. A jeśli ci się uda to zamów sobie strzykawki insulinowe ale takie ze ściąganą igłą. Normalnie możesz ich nie dostać od ręki. Ważne żeby miały ściąganą igłę bo dla nie wprawnej ręki z tych ze stałą igłą nie wypchniesz dobrze powietrza. Insulinówki są bardzo cieniutkie i ja przynajmniej nie miałam po nich siniaków.
 
winki80Ja dostałam znieczulenie dożylne sama punkcja nie bolała ale kiedy znieczulenie puściło to wyłam z bólu. Jestem dośc wytrzymała na ból *syna rodziłam 36godz* ale to przeszło moje oczekiwanie. Transfer bezbolesny.
Poczekaj z tym sikańcem chociaż do niedzieli i głowa do góry wszystko bedzie dobrze;-)
matko adunia nie strasz tak mocno bolało??? :szok: o ja..
 
Dzieki dziewczyny za odpowiedzi jestescie boskie!!!!!!! Chcialam Was tu wymienic ale prawie wszystkie mi juz odpowiedzialy wiec dziekuje wam wszystkim, ide zaraz odebrac wyniki chlamydii, nie chce mi sie tam isc ale trudno, moze sie dowiem od czego ciagle plamie!!!
 
*Meg* kochana wierzyłam ,że się uda "a nie mówiłam" :-) bardzo,bardzo się cieszę,mam nadzieję,że i ja do Was do łącze niedługo.
Adunia75 tak bolało?Ja miałam pod narkozą obudziłam się poleżałam ok h pod kontrolą i póżniej na kawkę z mężem poszliśmy nie bolało mnie nic,był ból taki jak na @ ,ale nic szczególnego.To musieli nie uważać w takim razie ............
 
reklama
Amilfi moje endometrium nie chcę być grubsze niż 7,5mm. Mój gin chciał mnie najpierw dokładnie przebadać pod tym kątem. Pooglądali mnie czy nie mam żadnych mięśniaków, tyłozgjęć i jakiś innych. Wygląda na to że taka moja uroda i że mam krótszą pierwszą fazę. W ostatnim cyklu przegapiliśmy okienko implantacyjne o dwa dni - paranoja!!!!!!!!!!! Zwiększyli mi teraz dawkę encortonu i estrofemu, badam co chwilę progesteron i jak wszystko będzie ok to 20 mam transfer... Dziewczyny poczarujcie coś żeby było dobrze. To czekanie mnie dobija.
 
Do góry