reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Meg, bzzz - GRATULACJE:-):-):-):-):-):-)
ptencer - cudne są te Twoje kropeczki, zazdrościmy, zazdrościmy, ale dzięki waszym powodzeniom, napawa mnie optymizmem, że trzeba próbować dalej i napewno się uda, patrząc statystycznie na posty to chyba udaje się najczęściej za drugim trzecim razem, tylko te cholerne pieniądze trochę przeszkadzają w tych próbach:baffled:
maćku - a co do strzykawek jak kupowałam gonal f wszystko było w komplecie, a jak menopur musiałam dokupić, kupując lek najlepiej od razu się spytaj czy jest ze strzykawką bo chcąc zrobić zastrzyk może być małe rozczarowanie
Dorocica jak możesz napisz mi ile się czeka na wizytę do Rokickiego
 
Ostatnia edycja:
Dzięki dziewczyny
Za pozostałe oczekujące trzymam MOOOCNOOO kciuki. Wy też nie przestawajcie trzymać bo to dopiero początek drogi. W piątek mam powtórkę betki i boję się bardziej niż za pierwszym razem

Hej bzzzz jak tam samopoczucie???
Maćku -ja dostawałam wszystko w klinice,
 
Dziewczyny dzien dobry!! a opowiedzcie jeszcze jak dlugo trwa taki transfer i czy boli??? To samo pytanie o punkcje?????
 
Dziewczyny dzien dobry!! a opowiedzcie jeszcze jak dlugo trwa taki transfer i czy boli??? To samo pytanie o punkcje?????

amalfi na punkcję stawiasz się o wyznaczonej porze na czczo. Zabieg odbywa się w znieczuleniu ogólnym, takrze nic nie czujesz. Później się wybudzasz na łóżeczku a Pani pielęgniarka przynosi Ci herbatkę:-) Tak było w moim przypadku. Póżniej jeszcze przez ok 40 min do 1 godz. pozostajesz w klinice. Sama punkcja nie boli bo oczywiście nic nie czujesz ale później troszkę pobolewa w dole brzucha ( mnie 2 dni ).
Transfer natomiast trwa ok.20min Zasiadasz jak do badania gin ;-) tyle tylko że totalnie nic nie czujesz:) Jest to zupełnie bezbolesne.
 
Meg, bzzz - GRATULACJE:-):-):-):-):-):-)
ptencer - cudne są te Twoje kropeczki, zazdrościmy, zazdrościmy, ale dzięki waszym powodzeniom, napawa mnie optymizmem, że trzeba próbować dalej i napewno się uda, patrząc statystycznie na posty to chyba udaje się najczęściej za drugim trzecim razem, tylko te cholerne pieniądze trochę przeszkadzają w tych próbach:baffled:
maćku - a co do strzykawek jak kupowałam gonal f wszystko było w komplecie, a jak menopur musiałam dokupić, kupując lek najlepiej od razu się spytaj czy jest ze strzykawką bo chcąc zrobić zastrzyk może być małe rozczarowanie
Dorocica jak możesz napisz mi ile się czeka na wizytę do Rokickiego
Rokicki do dzisiaj na urlopie, na ten tydzień napewno nie masz szans ale tak jak już normalnie pracuje to nie czekasz więcej niż tydzień, on praktycznie codziennie pracuje więc nie są to odległe terminy. a co wybierasz się do niego?? a teraz u kogo jesteś i dlaczego chcesz zmienić?
Dziewczyny dzien dobry!! a opowiedzcie jeszcze jak dlugo trwa taki transfer i czy boli??? To samo pytanie o punkcje?????

transfer kompletnie nie boli i trwa dosłownie chwilkę, jak miałaś kiedyś badanie cytologiczne a zapewne tak to smiało można do tego badania porównać transfer. jesli chodzi o punkcje to jest ona w znieczuleniu, czyli uśpią cię na 15 minut, potem poleżysz z godzinkę i do domu. bynajmniej tak jest w Invimedzie w Warszawie.nic się nie bój, to jest nic strasznego;-)
 
reklama
Do góry