reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Czesc laseczki ;)

Ja po kolejnej i juz ostatniej kontroli mojej stymulacji.W piatek 11.03 mam punkcje:happy: A w poniedzialek 14.03 pierwszy transfer :szok: Alez zlecialo....jak narazie mam dobre 4 pecherzyki,ale jeszcze dzis i jutro biore hormonki,wiec jak powiedziala pani doktor zapewne przy punkcji bedzie ich wiecej :)
Ovitrelle biore w srode 9.03 wieczorem. Ogolnie czuje sie dobrze,jajniki daja o sobie znac,ale jest to do wytrzymania.Narazie nerwowki nie ma,ale cos czuje,ze po punkcji sie zacznie...najpierw ile zarodkow uda sie uzyskac a potem czy transfer sie powiodl,no i te 2 tygodnie czekania w sumie na sikacza,bo o betce moge zapomniec w Norwegii.

Trzymam kciuki za wszystkie transferki i betki:tak:
zatem juz tuz tuz punkcja:-). Kochana, a dlaczego w Norweii nie robia betki? Wiem, z w Czechach tak samo i to mnie strasznie zastanawia, bo sikacze nigdy nie daja 100% pewnosci
 
reklama
ptencer nie mam pojecia czemu nie robia:eek: Poprostu mam czekac na @,albo przyjdzie albo nie.Po 2 tygodniach od transfera moge zrobic sikacza i tyle.
 
Czarnykot to Skandynawia to jest oj ,zacofana. Sikacz i koniec. Ja tez mialam punkcje w piatek i transwer w poniedzialek. W sumie to dobre wyjscie bo w weekend mozna sobie odpoczywac.
Ptencer bete robia ,ale tylko w szczegolnych wypadkach . Jak poronilam w listopadzie to w szpitalu lekarz mi nie wierzyl ,ze w Polsce mozna bete robic co chwile, mowil ,ze nie wyobraza sobie ile to musi kosztowac.
Mi w mojej klinice po poronieniu zrobili bete 2 razy sprawdzajac czy jej poziom prawidlowo spada. na szczescie spadl i nie musialam byc czyszczona. Tutaj na maxa nastawiaja sie na nature ,no ale w tym wypadku tylko sie z tego cieszylam.
Niestety Beta to dla nich tak zaawansowane badanie ze nie ma opcji robienia jej do zdiagnozowania ciazy.

Bzzz
-gdzie jestes?
Ptencer powodzenia jutro wielkiego.
Adunia75 - ja niestety na darmowe ivf sie nie zalapalam bo okres oczekiwania wykonczylby mnie. Tak to my decydujemy kiedy jestesmy gotowi. Co sie bidulko stalo ,ze takie rozczarowanie przezylas? Oczywiscie jak nie czujesz sie na sliach to nam nie opowiadaj.
Ja sie wykoncze do soboty.
 
W Anglii, tez bety nie robia niestety. 16dpt robi sie sikacza i tyle... Masakra

Bzzzzyczku, bardzo Ci tu z krzaczkow kibicuje :)

pozdrawiam reszte dziewczynek

P.S. Mam nadzieje, ze Lolitka sie niedlugo do nas odezwiej. Bez niej ten watek, to jak studnia bez wody :(
 
Dziewczyny , jestem z was ogromnie duumna , na serio :) Strasznie się ciesze , że tu jestem :)))) Jestem na tym forum od kilku miesięcy i zawsze było miło , można było się wyżalić , człowiek wiedział , że ktoś go tu pocieszy. Ale teraz jest was tak dużo i wszystkie tak cudnie się wspieracie , że choć rzadko się odzywam to nie ma dnia żebym was nie czytała....pędzicie jak strzała jednego dania trzy strony do przodu , nastepnego pięć :) wow ! Tu jest naprawdę fajnie :) Ja wciąż komuś opwiadam o waszych sukcesach i porażkach ( wolałabym o tych pierwszych mówić częściej ...) i mówię , że dziewczyny z ''mojego '' forum to , dziewczyny tamto , ta napisała o tym , tamtej się udało..... Dobrze , że jest takie miejsce do uzewnetrzniania się i wylewania swoich uczuć , w takim gronie łatwiej znosi sie smutki a problemy są łatwiejsze do pokonania . Nieraz czytając wasze historie zakręciła mi się łezka w oku ze wzruszenia i z tego , że potraficie ( mam nadzieję , ze ja również ) wesprzeć inną dobrym słowem czy jakąś poradą .Nie zmieniajcie się i niech to forum posłuży tym które dopiero zaczynają i tym które już są na tej drodze po swoje szczęście :)

kochana nie mogłaś tego lepiej ująć.

Trzymam kciuki za wszystkie oczekujące betki i za resztę kobitek, które tak jak ja czekają na swoją kolej :)
 
Ostatnia edycja:
nimfuś ja jeszcze nie wiem o co pytac nawet, ale dzieki za info o angelusie, szukam narazie kliniki itd biore numery telef, na cos musze sie zdecydowac.

Trzymam dziewczyny za Was wszystkie kciuki, jeszcze Was nie znam ale tj kwestia czasu, nie moge zapamietac ktora czeka na bete, ktora na transfer ktora jeszcze na stymulacje. Ale juz niedlugo bede sie orientowac. Chcialabym juz miec to wszystko za soba, tak jak Wy, ciekawe kiedy bede mogla do Was dolaczyc, tak calkiem??? Zeby moc tez doradzac i sluzyc pomoca.
 
Zgadzam się z dziewczynami, że Dodora ujęła to wszystko bardzo ładnie i zgrabnie. Ja jestem nieśmiala i nieczęsto się odzywam, ale czytam Was zawsze i ciesze sie razem z Wami, trzymam kciuki razem z Wami i niecierpliwie oczekuje na wyniki razem z Wami. Dobrze jest mieć takie forum i takie cudowne babki dookoła!
Pozdrawiam Was!!!
 
oj babeczki BARDZO wszystkim dziękuję za te kciukasy, niedawno wróciłam z pracy siadam do komputerka a tu tYYYYYYYLLLLLLLLLEEEEEEEE nowości , aleście przyszalały :)

już opowiadam betka w piątek 16dpt - 91,7 dzisiaj 19dpt - 288 :tak:, tylko progesteron marny i musze go jakoś podgonić , dziś miałam konsultację z moim lekarzem i powiedział że nie jest żle tylko mam progesteron wcinać ile wlezie.... -spoko dla dzidzi wszystko, niestety plamienia wróciły , ale gość stwierdził że trzeba odpoczywać i podbijać progesteron, już nie będę robiła bety aż do przyszłego poniedziałku ,wtedy jadę na USG-i dobrze bo mnie te badania już stresowały, staram się myśleć pozytywnie...

Winki80 ty niedobra babo jakie sikańce :wściekła/y: ja też zrobiłam chyba 10dpt i nic nie wyszło, i powtórzyłam 12 dpt i też nie wyszło a 12 dpt zrobiłam betę i wyszła 33,7 żadnych sikańców !!!!! zabraniam

Meg trzyma kciukasy za betkę jutro, bądź dobrej myśli

co do wcześniej poruszanego tematu o oddawaniu jajeczek -to czemu nie, jeśli się ma już swoje dzidzi , albo ma nadmiar jestem za... bo przecież nie oddałabym swojej "ostatniej szansy"- bo to byłoby bez sensu, ale nadmiar chętnie :)
 
reklama
bzzz-> caly czas czekalam na wiadomosc od Ciebie. Kurcze, ale sie ciesze, betka super przyrosla. Grtauluje Mamusko:-)
 
Do góry