reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witajcie dziewczynki, ja juz po wizycie i beda blizniaki:-). Tak sie ciesze.
Poniewaz to dopiero 20dpt, niestety jeszcze za wczesnie na serduszka-> wizyta serduszkowa dopiero 25 marca (tak strasznie dlugo jeszcze):-(. Jak narazie wszystko jest w najlepszym porzadku. Ponizej zdjecie moich kropeczek
https://picasaweb.google.com/101247857587243735862/23022011#5581652011417728722
Dziekuje Wam za Wasze wspracie-> wszystkie jestescie Kochane
 
reklama
Asiiek - ciepliwosci w oczekiewniu na wyniki. W tym calym cyrku wlasnie czekanie jest najgorsze. Ohj ,zeby mozna to tak bylo przespac :)

Asilek zgadzam sie kompletnie .....to oczekiwanie mnie zabija, taka niepewnosc i wogole juz mnie korci zeby zrobic jakiegos testa ale obiecalam sobie ze NIE!!! ze nie wiem co sie bedzie dzialo musze byc konsekwenta ZERO TESTOW , czekanie do 14.03 na badanie bety uffff niech ktos przyspieszy czas bo oszaleje!!!;-)

W Polsce mrozi sie embriony? Ja mieszkam w Emiratach Arabskich , do konca grudnia 2010 mrozenie embrionow bylo dozwolone a od stycznia KONIEC -mrozenie embrionow jest niezgodne z prawem ....uff kto wymysla to prawo , na pewno nie ci ktorzy sie staraja o dzieci metoda IVF i pochodnymi .

Pozdrawiam cieplutko.Leyla
 
Asiiek dziękuję za pomoc :-)

winki80 nie przejmuj się nie jesteś sama w czekaniu pamiętaj ,że razem rażniej ja mam dzisiaj 3 dzień i jeszcze przede mną czekanie,czekanie i czekanie ......o masakro ale wierzę ,że nam się uda dziewczyny:tak:

*Meg*,ptencer ja również czekam z niecierpliwością na wieści na bank będą dobre......

bzzz kochana odpoczywaj nie stresuj się ,a będzie wszystko dobrze :tak:
 
ptencer HHURRA to cudownie : choć twoja betka od razu wskazywała "podwójnie" to co innego potwierdzić na USG -wspaniale :) przytulam MOCNO !!! was troje :)))

leyla żadnych wygłupów !!!! czekać do betki !!!
 
Witajcie dziewczynki, ja juz po wizycie i beda blizniaki:-). Tak sie ciesze.
Poniewaz to dopiero 20dpt, niestety jeszcze za wczesnie na serduszka-> wizyta serduszkowa dopiero 25 marca (tak strasznie dlugo jeszcze):-(. Jak narazie wszystko jest w najlepszym porzadku. Ponizej zdjecie moich kropeczek
https://picasaweb.google.com/101247857587243735862/23022011#5581652011417728722
Dziekuje Wam za Wasze wspracie-> wszystkie jestescie Kochane

mega gratulacje kochana, piękne zdjęcia, najpiękniejsze jakie można mieć w swoim albumie, łeżka w oku się kręci:happy:
 
Witajcie dziewczynki, ja juz po wizycie i beda blizniaki:-). Tak sie ciesze.
Poniewaz to dopiero 20dpt, niestety jeszcze za wczesnie na serduszka-> wizyta serduszkowa dopiero 25 marca (tak strasznie dlugo jeszcze):-(. Jak narazie wszystko jest w najlepszym porzadku. Ponizej zdjecie moich kropeczek
https://picasaweb.google.com/101247857587243735862/23022011#5581652011417728722
Dziekuje Wam za Wasze wspracie-> wszystkie jestescie Kochane

Gratuluję i bardzo mocno Was ściskam .:-)

Asiiek - ciepliwosci w oczekiewniu na wyniki. W tym calym cyrku wlasnie czekanie jest najgorsze. Ohj ,zeby mozna to tak bylo przespac :)

Asilek zgadzam sie kompletnie .....to oczekiwanie mnie zabija, taka niepewnosc i wogole juz mnie korci zeby zrobic jakiegos testa ale obiecalam sobie ze NIE!!! ze nie wiem co sie bedzie dzialo musze byc konsekwenta ZERO TESTOW , czekanie do 14.03 na badanie bety uffff niech ktos przyspieszy czas bo oszaleje!!!;-)


W Polsce mrozi sie embriony? Ja mieszkam w Emiratach Arabskich , do konca grudnia 2010 mrozenie embrionow bylo dozwolone a od stycznia KONIEC -mrozenie embrionow jest niezgodne z prawem ....uff kto wymysla to prawo , na pewno nie ci ktorzy sie staraja o dzieci metoda IVF i pochodnymi .

Pozdrawiam cieplutko.Leyla

leyla_75 dasz radę ja również mam w przyszłym tygodniu betkę :biggrin2: ale ja zrobię 17 marca bo u mnie dzisiaj dopiero 3 dzień niestety ten czas oczekiwania jest najgorszy ,ale aby mieć nadzieję i optymizm :biggrin2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Asiiek ja chociaż bym chciała żeby tym razem zostało mi kilka zarodków, bo przeraża mnie mój stan finansowy, jak by się tym razem nie udało:-( tfu tfu tfu tfu że u nas w polsce nie ma dofinansowania do in vitro, porażka, skąd brać te pieniądze??:wściekła/y:
a Ty kiedy zaczynasz?? będziesz miała długi czy krótki protokół?

teraz czekam jeszcze na @ ginka mowiła ze bede miala długi protokól stad moje pytanie ile u Ciebie to trwało..

ptencer to super!!!!!!! oh zdjecie sliczne....;-)
zuzanka nie ma za co :-)
leyla tak czekanie jest najgorsze :-(oby jak najszybciej Ci zelciało a beta była piekna:-)
ptencer to był Twój pierwszy transfer??
 
Ostatnia edycja:
ptencer gratuluję kochana :) Ale miałaś fajne widoki, ja 1 usg będę miała dopiero 14 marca a to będzie prawie 9tc. Mam nadzieję, że u mnie też będziesz wszystko ok jak u Ciebie ;)
 
reklama
dziekje Wam dziewczyny:-)
ptencer gratuluję kochana :) Ale miałaś fajne widoki, ja 1 usg będę miała dopiero 14 marca a to będzie prawie 9tc. Mam nadzieję, że u mnie też będziesz wszystko ok jak u Ciebie ;)
na pewno bedzie dobrze, pewnie zobaczysz juz serduszko-> choc ja obstawiam serduszka:-)
 
Do góry