reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
adunia75 tak jak mówią dziewczyny, kreska to kreska nieważne czy blada czy wyrazista. Ważne, że w ogóle jest. Bądź dobrej myśli i nie stresuj się. Trzymam kciuki i jestem pewna, że niedługo będę gratulowała. Powodzenia.
 
hej dziewczynki ale sie tu dzieje :))) huuura kwiat lotosu- przyjmij juz oficjalne gratulacje - no no no ta duża betka może wskazywać na dwa maleńkie serduszka :) , adunia - tobie też chyba mozna już pocichutku gratulować :)))
 
Cześć dziewczynki, w weekend nie zaglądałam tu, miałam pod opieką dwie siostrzenice 5 i 4 lata i siostrzeńca 4 lata mówię wam wesoło było i tak
Vane 76- trzymam kciuki za następny raz
czarny kot-powodzenia podczas stymulacji
wiki09- witam na forum, widzę, że transfer miałaś tego samego dnia co ja, trzymam kciuki, ja też nie mam mrozaczków, tylko u mnie był taki problem, że uzyskano tylko 3 zarodki,które lekarz zdecydował się podać podczas pierwszego transferu, ponieważ jeden zarodek był dobrej jakości, a dwa pozostałe kiepskiej, więc jak się nie uda to też cała procedura od nowa
Kwiat lotosu- GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-):-):-):-)
adunia75- trzymam kciuki, mnie też od kilku dni boli cały czas brzuch jak na @ i bolą mnie piersi, czy to może być również dobry znak? okaże się w piątek
 
Witaj ANOWI transfer ze świeżych zarodeczków a szczególnie 3 ma bardzo duże szanse , nastawiam się że mi się nie udało nie czuję kompletnie nic jutro zrobię dla formalności bete , życzę żeby tobie się powiodło :-) Z tego co zdążyłąm się zorientować to najczęściej wychodzi za drugim razem nie wiem czemu , brak mi już sił na to wszystko i kasy też od pażdziernika zostawiłąm już w novum ok 20 tyś a nie jestem bogata , to wszystko jest takie trudne a jeszcze wczoraj widziałam się ze znajomą przy pierwszym cylku starań zaszła w ciąże sszkoda gadać wszystkiego dobrego
 
kwiat_lotosu - Gratuluje serdecznie!!! Jak czytam o takich osobach jak Ty to powraca mi wiara!!!:))
Ja pierwsza procedurę miałam w październiku niestety Maluchy nie przetrwały, w styczniu/lutym podeszliśmy drugi raz do ICSI i niestety tydzień temu testowanie zakończone ponownie niepowodzeniem. Mamy jeszcze 2 Mroziaki, ale strach przed ich utratą jest wielki...

Wszystkim staraczką życzę z całego serca powodzenia, niech każdej z Was spełnią się marzenia!!!
 
Wiki09, Anowi32, trzymam za Was kciuki, babeczki. Tonina1980 - przykro mi, nastepnym razem uda sie. Zauwazylam, ze wiecej staraczek zachodzi w ciaze na Mrozaczkach
 
Niose nowe wieści. Wczoraj wieczorem zaczełąm plamić na brązowo :-( Dziś rano tak jak zamierzałam powtórzyłam test znów blada druga kreska. Oczywiście dziś zaniepokojona zadzwoniłam do kliniki a tam miła pani powiedziała ze mam sie tym nie przejmować brać dalej czopki test zrobić 25.02 i wtedy tel. umówić sie na wizyte. Totalna znieczulica:szok: mówie wam rece opadają. Żeby tego było mało przeziebiłam sie na maxa.
Za dużo tego wszystkiego:-(
 
Ostatnia edycja:
Adunia... ty podnies rece do gory... niech ci nie opadaja...:))

Ja na twoim miejscu bym sie cieszyla. Nie denerwuj sie tylko poskladaj fakty do kupy: 1-masz pozytywny test domowy, juz powtorny ; 2- masz brazowe plamienie; 3- to plamienie chyba przypada na okres post-implantacyjny (tu mowie "chyba", bo nie pamietam z wczesniejszych postow w ktorym jestes dniu, ale jezeli masz bete wyznaczona na 25.02 to z kalkulacji wynika ze raczej tak).
Uspokoj sie, nie histeryzuj, usiadz na t....u i glaszcz sie po brzuchu.

Pozdrowienia dla wszystkich dyskutujacych i tych siedzacych w krzakach

C-M
 
reklama
adunia75-> cross mind ma racje, wszystko jest dobrze!!!Tesciki pozytywne, najwazniejsze. Nie denerwuj sie, bo dzidzia potrzebuje teraz spokojnej mamusi!:-)
 
Do góry