reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
adunia75 tak jak mówią dziewczyny, kreska to kreska nieważne czy blada czy wyrazista. Ważne, że w ogóle jest. Bądź dobrej myśli i nie stresuj się. Trzymam kciuki i jestem pewna, że niedługo będę gratulowała. Powodzenia.
 
hej dziewczynki ale sie tu dzieje :))) huuura kwiat lotosu- przyjmij juz oficjalne gratulacje - no no no ta duża betka może wskazywać na dwa maleńkie serduszka :) , adunia - tobie też chyba mozna już pocichutku gratulować :)))
 
Cześć dziewczynki, w weekend nie zaglądałam tu, miałam pod opieką dwie siostrzenice 5 i 4 lata i siostrzeńca 4 lata mówię wam wesoło było i tak
Vane 76- trzymam kciuki za następny raz
czarny kot-powodzenia podczas stymulacji
wiki09- witam na forum, widzę, że transfer miałaś tego samego dnia co ja, trzymam kciuki, ja też nie mam mrozaczków, tylko u mnie był taki problem, że uzyskano tylko 3 zarodki,które lekarz zdecydował się podać podczas pierwszego transferu, ponieważ jeden zarodek był dobrej jakości, a dwa pozostałe kiepskiej, więc jak się nie uda to też cała procedura od nowa
Kwiat lotosu- GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-):-):-):-)
adunia75- trzymam kciuki, mnie też od kilku dni boli cały czas brzuch jak na @ i bolą mnie piersi, czy to może być również dobry znak? okaże się w piątek
 
Witaj ANOWI transfer ze świeżych zarodeczków a szczególnie 3 ma bardzo duże szanse , nastawiam się że mi się nie udało nie czuję kompletnie nic jutro zrobię dla formalności bete , życzę żeby tobie się powiodło :-) Z tego co zdążyłąm się zorientować to najczęściej wychodzi za drugim razem nie wiem czemu , brak mi już sił na to wszystko i kasy też od pażdziernika zostawiłąm już w novum ok 20 tyś a nie jestem bogata , to wszystko jest takie trudne a jeszcze wczoraj widziałam się ze znajomą przy pierwszym cylku starań zaszła w ciąże sszkoda gadać wszystkiego dobrego
 
kwiat_lotosu - Gratuluje serdecznie!!! Jak czytam o takich osobach jak Ty to powraca mi wiara!!!:))
Ja pierwsza procedurę miałam w październiku niestety Maluchy nie przetrwały, w styczniu/lutym podeszliśmy drugi raz do ICSI i niestety tydzień temu testowanie zakończone ponownie niepowodzeniem. Mamy jeszcze 2 Mroziaki, ale strach przed ich utratą jest wielki...

Wszystkim staraczką życzę z całego serca powodzenia, niech każdej z Was spełnią się marzenia!!!
 
Wiki09, Anowi32, trzymam za Was kciuki, babeczki. Tonina1980 - przykro mi, nastepnym razem uda sie. Zauwazylam, ze wiecej staraczek zachodzi w ciaze na Mrozaczkach
 
Niose nowe wieści. Wczoraj wieczorem zaczełąm plamić na brązowo :-( Dziś rano tak jak zamierzałam powtórzyłam test znów blada druga kreska. Oczywiście dziś zaniepokojona zadzwoniłam do kliniki a tam miła pani powiedziała ze mam sie tym nie przejmować brać dalej czopki test zrobić 25.02 i wtedy tel. umówić sie na wizyte. Totalna znieczulica:szok: mówie wam rece opadają. Żeby tego było mało przeziebiłam sie na maxa.
Za dużo tego wszystkiego:-(
 
Ostatnia edycja:
Adunia... ty podnies rece do gory... niech ci nie opadaja...:))

Ja na twoim miejscu bym sie cieszyla. Nie denerwuj sie tylko poskladaj fakty do kupy: 1-masz pozytywny test domowy, juz powtorny ; 2- masz brazowe plamienie; 3- to plamienie chyba przypada na okres post-implantacyjny (tu mowie "chyba", bo nie pamietam z wczesniejszych postow w ktorym jestes dniu, ale jezeli masz bete wyznaczona na 25.02 to z kalkulacji wynika ze raczej tak).
Uspokoj sie, nie histeryzuj, usiadz na t....u i glaszcz sie po brzuchu.

Pozdrowienia dla wszystkich dyskutujacych i tych siedzacych w krzakach

C-M
 
reklama
adunia75-> cross mind ma racje, wszystko jest dobrze!!!Tesciki pozytywne, najwazniejsze. Nie denerwuj sie, bo dzidzia potrzebuje teraz spokojnej mamusi!:-)
 
Do góry