reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Vane76 przykro mi kochana. Wiem co czujesz, sama 2 tygodnie temu to przechodziłam. Już po raz trzeci. Ale ja się nie poddałam. Teraz po Gdańsku jadę walczyć do Białegostoku. Głowa do góry. Będzie dobrze.

kwiatuszku_lotosu wiedziałam, wiedziałam, że betka będzie wysoka. Rano mówiłam mojemu mężowi o Tobie i wspominałam, że dziś na forum przybędzie dobrych wieści. Nasze gratulacje dla Ciebie i Twojego męża. Oby ciąża przebiegała prawidłowo i żebyś nie odczuwała żadnych dolegliwości. Tego serdecznie Ci życzymy.
 
reklama
Dziś rano za namowa meża zrobiłam test sikany i juz teraz nic nie rozumiem druga kreska wyszła blada :szok: Cała głupia jestem bo brzuch ciagle mnie pobolewa jak na @ i w sumie juz cierpliwie czekałam aż nadejdzie.
Czy to głupi żart od losu??
Dziewczyny co robić? Co myśleć?
 
adunia75-> nawet blada kresczka, oznacza, ze betka jest juz zauwazalna. Kochana, bardzo sie ciesze, bo to b. dobry znak. Zrob jutro koniecznie betke z krwi.
 
ptencer Żeby to było takie proste na ewentualna bete moge isć dopiero po 25.02 i to po pozytywnym tescie sikanym.
Wczesniej nikt ze mna nawet rozmawiac nie bedzie:-(
Jak ja czasami załuje ze nie mieszkam w swoim kraju było by prościej i przyjemniej:confused2:
 
Adunia75 ciesze sie, ze masz 2 kreseczki, blada nie blada to na pewno ciaza!!!
Zrobisz sobie jeszcze sikanca za 2-3 dni i jakos wytrzymasz do piatku do betki.
 
adunia75-> ktory masz dzien po transferze? Ile mialas podanych zarodkow i jakiej klasy? przepraszam, jesli juz to napisalas, moze przeoczylam te informacje.
Itak jak mowi vane76-> blada kreseczka to tez kreseczka. Teraz juz mysl tylko pozytywnie, to Twoja fasolka bedzie szczesliwa:-)
 
ptencer dziś jest 13dpt i 30dc miałam podany jeden zarodek - 12komórek nie wiem jakiej klasy lekarz tylko był zadowolony ze taki duży.
 
adunia75-> jesli jestes niecierpliwa, to mozesz powtorzyc pare razy z rana tescik i zobaczyc czy kreseczka za kazdym razem jest ciemniejsza. Wowczas to pozytywna oznaka. Ja trzymam kciuki, ale niesmialo juz gratuluje:-)
 
reklama
ptencer Nie dziekuje;-) żeby nie zapeszyć. Zrobie test jutro rano co mi pozostało Ale teraz to dopiero sie boje...
kwiat_lotosu Ty masz duze doswiadczenie w robieniu testów ;-) twoje kreski też były blade??
 
Do góry