reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

aaaaa szaleństwo :) kwiat_lotosu gratuluje. Hmm taka wysoką bete masz. Szok normalnie. Ja mialam 213 w tym dniu. Bedzie podwojne szczeście zobaczysz :)
 
reklama
KWIAT LOTOSU-kochanie tak bardzo ci gratuluje !!!!!!!dbaj o was!!!!!sciskam,ja juz nie dlugo zaczynam stymulke od nowa,przeraza mnie troszke ale nie odpuszczam wam wszystkim zycze duzo pozytywnych mysli
 
kwiat_lotosu JESZCZE RAZ GRATULUJE!!!! teraz czekamy na wiescie czy przypuszczenia nasze sa trafne ze to parka:tak:
A jezeli chodzi o mnie to brzuch boli jak na @ wiec bez szału.
I tu znów odwołam sie do naszej kobiecej intuicji która jak wiemy raczej nas nie zawodzi:-(
 
Cześć ewelina jestem u Zamory nie moge powiedzieć żeby mnie ktos tam leczył po prostu przeprowadzają na mnie procedurę :wściekła/y:ale rezultatów nie widac na razie
 
vane76 Dziekuje kochana!
Ale powiem Tobie że juz jestem troche wyczerpana po tym wszystkim przydało by sie jakies SPA ;-)
Musze odpocząć i naładować bateryjki.
 
Adunia75 rozumiem Cie, ja tez mam ochote na relaks. Robie sobie przerwe ale za jakis czas znowu do dziela. Statystyki wykazuja, ze za pierwszym razem udaje sie tylko tym w czepku urodzonym wiec szanse mamy duze, no a moze Ty jeszcze okazesz sie ta wybrana przez los
 
reklama
Dziękuję bardzo za gratulacje, ja sama nie mogę w to jeszcze uwierzyć :) Jestem dowodem na to , że trzeba próbować i się nie poddawać :) Ja po 1 transferze chciałam dalej walczyć, ale moje nastawienie nie było już takie bojowe, bo myślałam że jak za 1 razem się nie udało to dlaczego za 2 ma wyjść. A jednak wyszło :) Spotkałam na korytarzu w klinice prof.Szamatowicza i mówił, że będą bliźniaki, ale mój pan doktor mówi, że jeszcze nie wiadomo, różnie może być, musimy poczekać 3tyg do usg serduszkowego.
Wiki09 z objawów to sama nie wiem czy miałam jakieś. W pierwszych dniach po transferze 2-3-4 miałam takie bóle jak na @ i pikało mi w jajnikach. Potem nic i chyba ok 6 zrobiło mi się niedobrze, ale to dosłownie na chwilę. A odkąd zrobiłam testy to zupełnie nic, gdybym nie wiedziała, że jest ciąża to w życiu bym w to nie uwierzyła. No może trochę bardziej jestem senna, chodzę spać o 21, ale nie wiem czy to objaw czy po prostu zmęczenie.
 
Do góry