reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
vane76 przykro mi :( Badz silna i mysl pozytywnie,w Norwegi mowi sie,ze za drugim razem jest wieksza szansa na dzidzie:)

Ja mam pierwsza kontrole 23 lutego,wiec juz niedlugo.Troszke sie obawiam,bo pierwsza stymulacje,ktora zaczelam we wrzesniu 2010 musialam przerwac.Mam nadzieje,ze teraz bedzie ok.No i poczytalam sobie troche,ze w Polsce robi sie punkcje w narkozie,no a tutaj,daja jakas tabletke,po ktorej czlowiek ,,glupieje,,robi sie obojetny.No i teraz mam stracha.....bo co to niby jest taka tam tabletka :/ Ehhhh...no przeciez musze dac rade...
Sciskam cieplutko :)
 
Witam wszystkie kobiety :-) Dopiero niedawno znalazłam wasze forum ale potrzebuje waszego wsparcia i rad w listopadzie miałam pierwsze in vutro nie udane w styczniu criotransfer nieudany i teraz w lutym ostatni criotransfer ( nie mam więcej mrozaków )
czekam na wynik ostatniego crio transfer był 11.02 ale obawiam się że że tym razem też pudło :no: bo mam brak jakichkolwiek objawów nic mnie nie boli czuję się super i właśnie to mnie martwi , lecze się w Novum ale na razie efektów brak , oboje jesteśmy zdrowi , po pierwszym transferze zrobiłam histeroskopie i wszystko ok juz sama nie wiem czemu sie nie udaje od czego to zależy Czytałam tutaj szczęśliwe historie mam nadzieję że i nam się uda życze wszystkim powodzenia i wysokich betek :-D
 
Jeszcze raz dzieki wszytkim za slowa pocieszenia. Ja na razie robie przerwe a potem criotransfer - chyba z jakims wspomagaczem. Moze ktos mi powie o co chodzi? Czy przyjmuje sie jakies tabletki czy znowu zastrzyki? Zielono mi....
Sporo jest Was, oczekujacych lada dzien na betki. Oby wszystkie byly pomyslne.
Czarny kot - nie boj sie punckji, tez mialam bez narkozy jedynie zamroczyli mnie tabletka i powiem Ci, ze wogole nie bolalo, a tez mialam obawy. Wiki - nie martw sie, mam nadzieje, ze tym razem uda Ci sie.
 
Wiki09 czasami brak objawow to najlepszy objaw :) Trzymam mocniutko kciuki:tak: zeby tym razem sie udalo.Badz dobrej mysli,nie denerwuj sie i duzo odpoczywaj.Mnie dopiero to wszystko czeka.....Jak narazie maz mnie irytuje do granic wytrzymalosci hehe,te hormony...Robie co mi tylko w rece wpadnie,posprzatalam lazienke,obiadek sie juz gotuje a meza wygonilam na zewnatrz,co by sie sniegiem na dachu zajal ;) mnie nie drazni jego widok,a on bynajmniej ma zajecie hehehe
 
Dziewczynki beta 1500 w 12dpt :) Już teraz mogę bardzo Wam podziękować za gratulacje i wsparcie. Trzymam kciuki za wszystkie staraczki :)
 
kwiat lotosu gratulacje serdeczne mam nadzieje że skoro u mnie pierwsze in vitro sie nie udało to może tak jak tobie uda się za drugim pełnym programem, mam pytanko jakie objawy miałaś po szczęsliwym transferku
 
kwiat_lotosu hurrrrrra...ciesze sie z Twojego szczescia. Teraz chyba Adunia w kolejce do testowania, potem chyba Anowi32, ptencer a moze jeszcze ktos- zycze Wam powodzenia babeczki
 
kwiat_lotosu - ale super nowina, GRATULACJE!!! Może będzie dwójeczka :-)
Pozdrawiam i trzymam kciuki za resztę dziewczyn!
 
reklama
Do góry