reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

pysia - gratuluję dwójeczki :)))
lolitka - tyle czasu mineło a ty milczysz , daj znać co i jak , trzymam kciuki &&&&&&&
ewelina - o kurde , ależ strasznie mi przykro , nie poddawaj się - masz jeszcze dwie śnieżynki i one pewnie okażą się szczęśliwe , życie jest takie niesprawiedliwe ale trzymaj się i mam nadzieję , że wreszcie ci się uda - co ja gadam MUSI się udać :))))!!!!
 
reklama
dodora
co u Ciebie ? jak wizyty u lekarza ?? ja ostatnie USG miałam w sobotę w 9tc i dzidzia miała 23 mm, póki co objawy trzymają dalej, mdłości i wymioty są nie do wytrzymania i do tego kłucia w podbrzuszu mam od czasu do czasu...... jak Ty się czujesz ?
 
Dzieki za odpowiedź:-) Ja leczę się we Wrocławiu w Polmedzie.Jak na razie jestem zadowolona.U nie sprawy sie troche pokomplikowały,właśnie dzisiaj dowiedziałam się w pracy,że chcą mnie mnie przenieśc na inne stanowisko,na drugi koniec miasta za te same pieniądze,nie jest to awans.Kierowniczka moje przeniesienie motywowała,że ja jako jedyna jestem mobilna i dyspozycyjna,bo nie mam dzieci i moga mnie rzucać gdzie popadnie.Nie przeniesie innych osób,bo te osoby mają dzieci i może to być dla nich kłopot,a dla mnie to przeciez nie kłopot:wściekła/y:Jestem cała w nerwach,bo znaczy to dla mnie jak zmiana pracy na nową.Chciałam sie dobrze przygotować do IVF,być wyluzowana,ale w tej sytuacji to nie wiem co mam robić:-(
 
dziewczynki czy miała z was któraś kiedyś podawany lucrin ? proszę napiszcie jeśli coś wiecie na temat blokady wydzielania hormonów przez przysadkę właśnie za pomocą tych zastrzyków. Po laparoskopii nawrócił mi się cały obraz pcos :(:(:(, clo na wywołanie owulki w ogóle nie zadziałał dlatego mam mieć podawany ten zastrzyk ....już nie wiem co myśleć:confused:
 
hej dziewczyny, mam problem podchodze do II ICSI , byłam na antykach mam mieć krótki protokół i tak wczoraj wieczorem około 18 dostałam @ i nie wiem czy mam tamten dzień przyjąć za 1 dc czy dopiero dziś kiedy to krwawienie w nocy rozkręciło się na max?? od 2 dc mam przyjmowac menopur przez 5 dni i potem zrobić usg ale ni jak nie mam możliwości go zrobić w tym wyznaczonym terminie . Czy moge rozpocząć stymulację o jeden dzień później?
 
Kasia_30 -ja również leczę sie w Polmedzie we Wrocławiu.Miałam tam 2 inseminacje i 1 IV.Niestety mi się nie udało,ale zostały mi jeszcze 3 mrozaczki,które chcę odebrać w lutym.U Polaka jest, przynajmniej dla mnie dużym plusem to,że do transferu podaje zarodki 5cio dniowe,a nie jak w większości trzy dniowe.Jak bedziesz miała jakieś pytania chętnie pomogę
 
Nadiya9 a u kog się leczysz? bo ja najpierw u dr Polaka,a teraz u dr Siejkowskiego. Kurczę,szkoda,że Tobie tez się nie udały inseminacje i IV:-( Ja bede miec IV ok. w połowie lutego.Dr Siejkowski mówił,żeu mnie są duże szanse,bo niby jestem młoda(mam30 lat),bardzo chciałabym,żeby udało się za pierwszym razem,ale czas pokaże.Jak przygotowywałaś się do IV,brałas zwolnienie lekarskie?
 
reklama
Dziewczyny, ja kiedyś @ liczyłam zawsze od dnia kiedy dostałam, niezależnie o której godzinie to było ale przy ivf lekarze informowali że jak dostaje się po południu to zalicza się już na następny dzień
mirela - u mnie stymulacja ok, punkcja w sobotę
Czy któraś z Was brała może aspirynę w trakcie? Przeczytałam gdzieś że dobrze jest brać po punkcji do transferu na ukrwienie macicy ale nie wiem jaką dawkę bo czytałam to już jakiś czas temu a teraz sobie przypomniałam o tym.No i czy jest różnica między aspiryną a polopiryną?
 
Do góry