reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

LOLITKA to w sumie ile bedziesz siedziała w Białym??
ja jak byłam w środę u lekarza w Invimedzie to kazał mi przyjechać miedzy 16 a 22 dniem cyklu, hmm a Ty do 16ego, z tym że ja u tego lekarza miałam iść krótkim napewno a Ty jeszcze nie wiesz. jeśli chodzi o kiełki to lubię a le to jakie ilości trzeba ich jeść żeby było oki?

Nimfuś ja tez brałam i nie miałam żednych skutków ubocznych
 
reklama
trzeba miec 2 wizyty w bialym.
1sza - taka rozpoznawcza gdzie w moim przypadku juz leki kupujesz. po kilku dniach zaczynam wyciszanie (jesli dlugi) i pozniej 2ga wizyta ta dluzsza. zaczyna sie ok 6 dnia stymulki i siedzisz tam do transferu (ok 12-13 dni)

nie wiem ile tych kielkow trzeba jesc :) ja jem duzo bo zdrowe...
 
dzięki Lolitka, zadzwonie umówię się na wizyte a tymczasem jadę na urlop długo wyczekiwany pośmigam troszkę na stokach:-) a potem do roboty.
zawsze mam nadzieję że @ tak poprostu nie przyjdzie i stanie się CUD, :-) a urlop podobno sprzyja:-)
 
dorocica
ja miałam laparoskopię (elektrokauteryzację jajników) po 2 nieudanych inseminacjach i 1 in vitro. Wskazaniem było PCOS.
 
dziewczyny
dzisiaj powtórzyłam betę bo 2 dni temu miałam male plamienie i się przestraszyłam, na szczęście już minęło ale staram się wiecej odpoczywać, bo może trochę przesadziłam z wysiłkiem....
dziś 15 dpt beta 1130, lekarz twierdzi że jest ok :)

pozdrawiam i zyczę wszystkim wysokich bet :-)

petencer
co u Ciebie ?
 
witam wszystkie dziewczyny, czytam to forum każdego dnia lecz nie wiele miałam do powiedzenia bo u mnie nie wiele sie dziło, jeżdzilam na wizyty i kontrolowałam estradiol i progesteron dzisiaj zakonczylam stymulacje, mam 5-6 pęcherzyków natomiast pozostałe to drobnica:( jutro biore pregnyl a w poniedzialek mam punkcje, transfer przypadnie na czwartek.
dzisiaj mialam progesteron na poziomie 1,52 a estradiol powyżej 4000 nie pamiętam dokladnie. Jeżeli macie jakies wskazówki i rady przed punkcja i transferem to piszcie, czasami o pewnych rzeczach sie nie mówi a warto np je miec ze sobą.

Pozdrawiam
 
witaj monika 7_9, trzymam więc kciuki za punkcję i żeby się ładnie jajeczka zapłodniły :tak: Lekarz pewnie Ci wszystko powiedział co do punkcji, to nie jest wcale takie straszne, pół godzinki i będzie po wszystkim. Mi brakowało ciepłych skarpetek :-) bo przede mną były dwie kobitki i trochę się denerwowałam a stopy to miałam lodowate.Poza tym ok.A gdzie się leczysz?
ptencer - jak tam u Ciebie?
 
reklama
Do góry