reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Bombelku, przyjmij moje gratulacje!!!!! Twoj sukces podniosl mnie na duchu :) Dbaj o Was. Zycze spokojnej ciazy i bezbolesnego rozwiazania! Buziaki
 
reklama
BOmbel - gratulacje!!!!!!!!!! U mnie 10 dpt - żadnego plamienia nadal. wczoraj wieczorem coś mnie kuło po prawej stronie i to wszystko. Jak sądzicie - zrobić sobie bete jutro/pojutrze? Umówiona jestem na badanie dopiero na środę w klinice.
 
Ja się nie odzywam, bo zaabsorbowana jestem zbieraniem sił i kasy, ale strasznie za Was wszystkie trzymam kciuki. Maryola musi się udać musi się udać musi się udać musi się udać musi się udać musi się udać!!!!!
 
Maryola ale jestes dzielna. Ja bym pewnie juz nie wytrzymala i zatestowala. W sumie jakbys nawet dzisiaj betke zrobila to chyba bylaby wiarygodna. Plamieniami sie nie przejmuj. Ogromna mniejszosc ma plamienia implantacyjne. Lepiej w ciazy nie miec zadnych plamien :) Trzymam kciuki oczywiscie!
 
Hej dziewczyny, melduje sie po USG. Mam 6 duzych pecherzykow i 4 normalnej wielkosci. Punkcja w srode o 10. Lekarz twierdzi, ze to dobry wynik -> zobaczymy jak bedzie po punkcji. Jestem juz cala podekscytowana.
Bombel-> gratuluje serdecznie








 
Ptencer, suuuper! Ciesze sie, ze wszystko idzie pomyslnie. Oby tak dalej! Kciuki trzymam za punkcje, dorodne zarodeczki i pozytywna bete!!!!
 
maryola - nie wiem jak ty wytrzymujesz, ja mam dopiero 6dpt ale już bym się chętnie przetestowała,kazali mi zrobić 10 dnia, tj we wtorek, chyba oszaleję do tej pory...
Ale to dobrze że się nie spieszysz, im później to bardziej wiarygodny wynik :)
 
witam wszystkie nie chce was meczyc wiec krotko to nie moja kolej,strasznie sie czuje ale musze sie uspokoic i wziasc sie w garsc mam jeszcze jednego eskimoska moze tym razem sie uda.Czula,ze tak bedzie.k...mac.
Ale co nie znaczy,ze nie jestem z wami trzymam za wszystkie was kciuki
MARYOLA-kochanie czuje to wsrodku napewno wam sie udalo sciskam mocno
FRANCIS-badz kochana cierpliwa i nie denerwuj sie napewno bedzie wszystko ok.
PTENCER-nie mysl co bedzie po punkcji juz jest nie zle wiec musi byc pozniej dobrze .
Dbajcie o siebie ja w poniedzialek bede rozmawiac z lekarzem kiedy moge zabrac mojego eskimoska bo juz napewno bardzo zmarzl !!!!!Musi byc ok.!!!!!!
 
maryola2; - podziwiam cie, ja juz 10dpt lecialam na betke, lec jutro i nam sie pochwal, napewno bedzie super.......
dziewczyny czy bralyscie przed stymulka i td. feminatal 800 i jeszce dodatkowo sam kw. foliowy(folik), czy nie za duzo bedzie tego kw. foliowego jak bede brala to i to........stymulke zaczynam dopiero 28.12......
 
reklama
lena ja biorę PRENATAL CLASSIC w tym zestawie jest odpowiednia dawka kwasu foliowego nie trzeba już brać osobno.
pozdrawiam całe forum i trzymam kciuki za wysokie bety
kama bardzo mi przykro będzie dobrze tego się trzymajmy.

dziewczyny mam pytanie czy można pić zioła ojca Sroki jak się zażywa tabletki anty.proszę o odpowiedz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry