reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

FRANCIS-modle sie za was wszystkie by kazda byla szczesliwa,trzeba napewno myslec pozytywnie i sciagac same dobre fluidy ale tez trzeba byc bardzo ostroznym tak jak piszesz ,ze twoj M tak bardzo sie juz przywiazal ja rownierz tak mialam i jeszcze mam,ze klade reke na brzuch i sobie marze ake do czego to nas prowadzi?czy tak powinno byc? co jest dobre bardziej na luz? napewno ale tak sie nie da to kazda z nas powie. Wiem ,ze jesli czegos sie pragnie bardzo i do tego sie dazy to musi to byc osiagniete i my wszystkie tu invitrowki bedziemy napewno szczesliwe musimy bo przeciesz zycie kochane jaest za krotkie by przezyc je w smutku ja tlumacze sobie tak,ze napewno sa ludzie na swiecie z gorszymi problemami ktorych my nie mamy i nie wiadomo ktory jest mniejszy.Mi juz los dal popalic pierwszego meza stracilam 9 lat temu i wtedy myslalam,ze swiat sie zawalil,ze nic gorszego nie moze mnie juz spotkac z biegiem czasu nie wiem ktore zmartwienie jest wieksze pewna jestem tylko tego,ze zaden czlowiek nie wie ile moze wytrzymac....
 
reklama
dziewczyny prosze o poradę

odebrałam dziś wyniki LH i E2 w 9 dniu stymulacji
moje LH - 1.15
E2 - 1000
martwię się, czy to Lh nie powinno być wysokie ?? a E2 też ? boje się że mam za niskie obydwa hormony :(, jutro mam wizyte u lekarza, jeśli wiecie cos na ten temat ile powiiny wynosic te hormony to prosze o odpowiedz
 
kama35- jestem z Tobą Kochana. Ja bym na Twoim miejscu zrobiła sobie bete. Dla swojego spokoju. Daj znać jaki bedzie wynik. NIc nie masz do stracenia a na pewno świadomość wyniku będzie uspokojeniem, nawet najgorszym ale będzie. Trzymaj się Kochana. Jestem z Tobą myślami.
 
wera

nie ma czegos jak niskie E2. mam na mysli to,ze e2 po prostu odzwierciedla ilosc pecherzykow. na kazdy pecherzyk przypada ok 200jednostek E2, wiec wynik 1000 oznacza ze powinno byc ok 5 pecherzykow.

ALE ty wiesz ze jest pona 15 pecherzykow wiec dla mnie to wyglada na zle zrobiony pomiar bo przeciez widzialas te pecherzyki sama
 
Ostatnia edycja:
i własnie to mnie dziwi, a to by oznaczało że jest z 5 dojrzałych a reszta do dupy, zobaczę co powie na to lekarz, ja bym chciała tylko 2 piękne zarodki i wystarczy nie chcę już mrożaków mieć
 
nie... niewazne czy dojrzaly czy nie.kazdy pecherzyk produkuje e2 i jego poziom nie zalezy od rozmiaru. ten sam estradiol jest w 8mm jak i w 18mm
spokojnie - nie mysl o wynikach bo cos chyba z nimi nie tak. wazne ze masz sporo pecherzykow i tyle
 
wera dlaczego nie chcesz mieć mrozaczków, czy to nie zwiększa naszych szans na kolejne podejścia???mam nadzieję, że juz teraz Ci się uda. Życzę Ci tego z całego serca.

Francis witam Cię nowa invitrówko, mam pytanko: czym rożnią się oocyty od zarodków? pozdrawiam
 
ewka 106 - oocyty to komórki jajowe :) czyli sobie je zamroziłam przed zapłodnieniem. Lekarz mi powiedział, ze są takie same szanse na pozytywne odmrożenie zarodków i oocytów, więc wybrałam taką opcję, bo bałam się, że będzie dużo zarodków (wiem że to mało prawdopodobne, ale możliwe) i nie będę wiedziała co z nimi zrobić a nie mogłabym znieść że tam na mnie czekają zamrożone, oddać do adopcji też bym nie chciała...
A tak, to odmrożą mi te oocyty i zapłodnią świeżymi plemnikami no i zobaczymy. Minus jest tylko finansowy, bo to zwiększa koszty, no i może przedłużyć procedurę, ale na razie mi nie przedłużyło, bo z 3 oocytów które były zapłodnione 2 się rozwinęły i mam zatransferowane (mam nadzieję, że chociaż jeden zostanie na dobre!), a 5 zamrożonych oocytów czeka.
 
reklama
Francis trzymam mocno za Ciebie kciuki, oby się przyjęły te cudeńka. Trzeba być dobrej myśli mimo wszystko. Dzięki za odpisanie ;)
 
Do góry