reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

mirela
tak, dostałam go raz, nie wiem o co chodzi z tymi 9 dniami, generalnie ten lek jednorazowo działa do 16 dni, tak mi się wydaję, bo wtedy najpóżniej zaczyna sie stymulację jeśli wszystko jest ok, tzn jeśli nie ma torbielów i hormony są dobre
 
reklama
wera86; - ja place tyle samo, 7 tys, kr. protokol tez mnie tak wyniosl, wiec szalu cenowego nie ma, myslalam ze bedzie wiecej kosztowalo.

......chcialam sie podzielic iz ja sie przygotowuje troche chyba nie tradycyjnie, bo postanowilam jeszcze przed stymulka pochodzic na masaz chinski, czyli masowanie receptorow......zobaczymy jak to wyjdzie.....moze pomoze cos...... co myslicie..odbija mi juz?

bierzesz raz tak jak juz wera ci napisala, ja np mam przyjechac po 18 dniach od zastrzyku , to chyba zalezy od praktyki kliniki..... ale tak sie teraz zastanawiam hm............ dlaczego jesli ty masz po 9 a ja po 18 dniach....juz sama nie wiem...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej dziewczyny,
Ale tu u was ekstra, można się wyżalić, a porady dajecie bardziej dokładne niż mój gin!
Jestem 3dzień po transferze i nie wiem jak dotrwam do 11 kiedy to mam się na test zgłosić, chyba sfiksuję :)

A propos cen, to ja na same leki do stymulacji wydałam ponad 5tys (decapeptyl, 2xgonal, menopur, ovitrelle), 6tys punkcja i transfer, do tego 2tys mrożenie 5 oocytów. Z badaniami wszystkimi w ciągu ost 2 miesięcy wydałam ponad 15tys, a to dopiero początek :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witaj w gronie Francis!
Masz rację, tyle przechodzimy ale najgorszy chyba ten etap końcowy - czekanie na wynik..dłuży się niesamowicie i myśli krążą...
Gdzie podchodziłaś do ivf?
 
W Krakowie w Macierzyństwie, byłam w Novum, ale stwierdziłam, że nie będę dojeżdżać...
Znacie może w Krakowie jakieś miejsce z akupunkturą?
 
MARYOLA-kochanie u mnie jako tako chyba nie za dobrze choc teraz wzielam crinone i wydaje mi sie ,ze przestaje plamic oby to nie moje zludzenie denerwuje sie choc staram sie jak najbardziej moge i tlumacze sobie ,walcza sama z soba by nie wpasc w opsesje.Kochanie jak u ciebie? jak ty sie czujesz?wszystko ok?
FRANCIS-Witaj i dbaj o siebie trzymam kciuki mocno jak potrafie choc u nas krzyzuje sie pakce na szczescie wiec i to i to robie za nas wszystkie.Calusy
 
reklama
Witaj Francis; z nami bedzie ci latwiej, razem z toba bedziemy czekac, razniej bedzie...:-)

dziewczyny czy duphostan bralyscie o stalych porach.....ja za pierwszym podejsciem nie bralam, bralam 3 razy dziennie, nie pilnowalam godzin....slyszalam ze trzeba o stalych godzinach dr mi o tym nic nie mowil oraz czy bralyscie luteine razem z duphostanem po transferku, jesli tak to w jakiej postaci luteina - do ssania, "dowcipnie"....?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry