reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Patrzcie co znalazłam o blastkach :Human blastocysts should hatch from the shell and begin to implant 1-2 days after day 5 IVF blastocyst transfer. In a natural situation (not IVF), the blastocyst should hatch and implant at the sametime - about 6 to 10 days after ovulation.
Czyli nie wiem skąd mi się wzięło to 4 dni wcześniej. Powiem Wam, ze jestem zdziwiona ze tak szybko blastka się implanuje :)
Kama, czyli Cross miała racje -mozesz zabetkowac :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ZOLZA-wydaje mi sie ze juz nie mam szans na szczescie,wyciekaja ze mnie skrzepy krwi,to chyba juz koniec nie mam co sie ludzic na cud ale poczekam jeszcze troche zobacze co bedzie dalej.Dzieki za wszystko
 
kama35 trzymaj się. Plamienia się zdarzają, oby nie przeszły w @. Nie będę Ci robiła nadziei, bo sama miałam plamienia 7 i 8dpt i myślałam, że to może być zagnieżdżenie, ale potem ustały a beta wyszła >2.
Różne historie można przeczytac na necie, często przy plamieniu dziewczyny były w ciąży, więc może Tobie się uda czego Ci mocno życzę
 
dziewczyny odebrałam wyniki AMH 2,95 co myślicie o tym wyniku.
kama trzymaj się nich te plamienia przyniosą dobre wieści,
nimfuś co tam u ciebie decyzja podjęta kiedy startujesz,

wera86 mam do ciebie pytanie jak u ciebie przebiega długi protokół kiedy zaczęłaś wyciszanie ile płaciłaś za diphereline, jakie leki masz do stymulacji,powodzenia dzięki za odpowiedz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
cros mind ma rację . Pracuję w laboratorium więc mogę powiedzieć , że betka powinna już być dodatnia w 6 dpt po transferze blatek .W Gdańsku rzeczywiście robią testy tak jak napisałaś jednak lekarze wolą testowanie w 10-14 dpt po to aby wykluczyć złudne nadzieje ponieważ na tak wczesnym etapie rozwoju ciąży może dochodzić do samoistnego obumarcia zarodka pomimo tego , że beta będzie rosła przez kilka dni . Tak było u mnie cieszyłam się przez dwa tygodnie , że jestem w ciąży ale 17 dpt beta spadła i było po stąd niektórzy zalecają nawet testowanie dwa tygodnie po transferze .
 
kama ja miałam plamienia takie jasnoczerwone 8,9 dzień po transerze i miałam podane 4-dniowe zarodki i u mnie to oznaczało że jakiś człowiek tam w brzucholu buduje gniazdko. Poczekaj, jak plamienia ustaną to może to będzie dobry znak. Trzymaj sie cieplo i nie nerwuj sie.
 
mirela
- od 1 dc tabletki anty
- 17 dc USG + dipherelina (350zł)
- 13 dnia po dipherelinie badanie LH i E2 i USG
- 14 dnia po dipherelinie pierwszy zastrzyk z puregonu 125 j aż do dziś, dzisiaj mam 8 dzień stymulacji, jutro mam zbadać LH , P, i E2, w czwartek znowu USG raczej ostatnie, bo prawdopodobnie dostanę już ovitrelle a w sobotę punkcja
- po transferze pewnie znów to samo, luteina duphaston, acesan albo clexane
Mam nadzieję, że pomogłam :)

Dziewczyny będę miała podane blastocysty a wiem że w mojej klinice robią też AH na zarodkach i też bym to chciała, nie wiem tylko czy każdy zarodek wymaga AH ?? czy to zwiękasza szansę ??nie wiem czy lekarz sie zgodzi na to, jeśli to zaproponuję

a tak pozatym to jestem w szkoku że tak mało nas wyniesie ta próba, bo naczytałam się że w innych klinikach kosztuje to koło 12 tys. nas wyniesie to 7 tys, nie wiem od czego to zależy, ile wy płacicie ??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
lolitka
tak, za 1 razem wyszło nas koło 8, bo brałam więcej puregonu, to jest cena z lekami, za wszystkie leki zapłaciłam teraz 1800 zł + muszę liczyć z 200 zł za luteiny i duphaston, 4.900 zapłodnienie i znieczulenie przed punkcją
 
reklama
wera86 dzięki pomogłaś a czy ten zastrzyk z dipherelina to tylko raz miałaś nam lekarz mówił że wyciszanie będzie trwało z 9 dni nie wiem jak to rozumieć
 
Do góry