reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Witam was kochane,dopiero 4 dzien po transferze,jaja znose nie dlugo juz nie wiem co mam robic by nie myslec.Dziewczyny mam skurcze lekkie i lekki bol brzucha czy to normalne? moze ktoras mi powie?mam odczucie jak bym miala caly czas pelen pecherz..

Maryola2- Jak kochana sie czujesz? wszystko ok? jak znosisz ten czas tez tak ci sie dluzy? trzymam kciuki bardzo mocno buzka!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
kama35 - powiem Ci, że nie wariuje w domciu. Jak widzę dodatkowo tę pogodę to nawet nie chce mi się wogole wychodzić po za dom. Ale ogólnie nie leżę, tylko normalnie funkcjonuje - tu gazetka, tam wyjazd do kumpeli, to pogadam z GG z kimś:))) Jak sobie pomyśle, że miałabym w pracy po dworze biegać i się stresować to cieszę się, że chociaż te kilka dni pobędę w domciu ;) I powiem CI, że mam też to co Ty - jakieś kłucia od czasu do czasu , ogólnie lekkie pobolewanie brzucha - mam nadzieję, że wszysto tam oki . Trzymam kciuki! Buźka!
 
Dziewczyny,
mam takie pytanie. w ktorym dniu cyklu jest punkcja, tak mniej wiecej. Ja tak na zdrowy rozum mysle, ze w 14 przy cyklach 28-dniowych. Od jutra zaczynam stymulacje i to bedzie moj 3 dni cyklu. 14 dzien wypada w we wtorek, a akurat tego dnia mam wazny egzamin i juz sie martwie. Czy mozna czasami o dzien wczesniej zrobic punkcje.
 
ptencer - każda z nas indywidualnie jest pod kontrolą. Ja się bardzo powoli stymulowałam, mimo tego że miesiączka zwykle była w cyklu 28 dni. Punkcję miałam w 23 dniu cylku. Wszystko uzaleznione bylo od wzrostu pęcherzyków i endometrium.
 
nie bedziesz miala punkcji we wtorek....a raczej szanse na to ze punkcja bedzie we wtorek sa nikle... chyba ze sie bardzo szybko stymulujesz
dlugosc cyklu ma sie nijak do stymulacji
 
dodora
od jakiegos czasu mi sie nie spieszy a wręcz odwlekam... lekarz chcial mi crio robic w grudniu ale ja narazie nie chce... kiedy sie zdecyduje to nie wiem bo boje sie jak jasna cholera, widocznie nie jestem jeszcze gotowa i potrzebuje troszke wiecej czasu :))) a ty cos juz planujesz???
 
Hejka dziewczyny chciałam podzielić się z wami moimi dodatkami stosowanymi przed próbami. Bylo tego sporo: Castagnus, olej z wiesiołka, magnez z witaminą B6, kwasy omega3, koenzym Q10. No i też schudłam, niby tylko 1 kg ale i to dobre.
Pozdrawiam i przesyłam fluidki*****************************
 
Cześć dziewczyny,gratulacje dla bombel bo jeszcze nie składałam i trzymam kciuki za oczekujące na wynik po transferze!
Basia, mam pytanie o ten koenzym Q10, jakiej firmy stosowałaś i w jakiej był cenie bo kiedyś jak się dowiadywałam to chyba ten preparat jest dosyć drogi?
 
ptencer - to jest tak jak dziewczyny pisaly, to zalezy ja sie szybko bedziesz stymolowala, u mnie np. stymulacja trwala 8 dni i po 2 dniach mialam punkcie, stymulke zaczelam w 4 dniu cyklu wiec gdzies w 14 mialam punkcie
 
reklama
Witam o poranku dziewczyny,

Od dzisiaj zaczynam stymulacje, jak dla mnie to moj wielki dzien:-). Panicznie boje sie zastrzykow, a jeszcze fakt, ze mam sama je sobie zrobic, przeraza mnie jeszcze bardziej. Dam rade jakos, pewnie pierwszy raz najgorszy,a pozniej juz pojdzie.
lena31-> dziekuje za odpowiedz
 
Do góry