reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzięki za rady lolitka. Nie wiedziałam, że można herbatkę, myślałam że to musi być właśnie woda.Bo herbatkę to ja chętniej pijam :tak:
 
reklama
Hej Laseczki

U mnie wszystko ok. Dzieciaki planuje odebrać pod koniec września. A narazie byłam w poniedziałek u mojego pryw. gina i zlecił mi kilka różnych badań - przede wszytskim mam zrobić wszystkie wątrobowe i cukier. Mówił że przy tak częstym stosowaniu encorton wali w wątrobę i może znacznie podwyższyć cukier. Oczywiście te jełopy z Novum nawet o tym nie wspominają, a wale ten encorton już od roku z małymi przerwami.
Ostatnio mam masę roboty i dlatego nie pisuję zbyt często. A na urlop to się wybieram ale w grudniu - chyba Kenia i Safari?
 
Witam jestem tu nowa mam pytanko do matyldy1980 czy możesz napisać jaki miałaś protokół też na dniach zaczynam stymulacje mam krótki protokół z antagonistą z względu na wysokie FSH (10) i będę też mieć IMSI podobno bardziej skuteczniejsze od ISCI a może ktoś miał robione in vitro w Provicie w Katowicach.
Życie jest nie sprawiedliwe tez zadaje sobie pytanie dlaczego to spotkało właśnie nas.
 
Labo ciesze sie że już zaczynasz. Trzymam kciuki!!! Mocno!!!

A ja wczoraj byłam na wizycie. I na pewno nie będę miała kolejnej próby aż do stycznia.....
Po badaniu okazało się że miałam swoją własną niwymuszoną hormonami owulację. Ponoć endometrium jest ładne. I mam próbować naturalnie przez kilka miesięcy. Mój organizm zaczął normalnie funkcjonować!!! I mam nie myśleć o tym...... A jak to zrobić??
 
Witaj Mirela02 :-):-):-):-):-)
na wątku i nie ma się co zastanawiać dlaczego właśnie nas to spotkało. Tak miało być, przecież nikt się nie zastanawia dlaczego nas to spotkało jesli trafi nam się coś super ekstra. Tak jest i tyle. Trzeba próbować i żyć dalej. Trzymaj się cieplutko:)

Labo
powodzenia :):):):):):);-);-);-);-);-)

Baśka
no nie mów że nie wiesz jak to się robi? hahahahahah:-D:-D:-D:-D:-D
 
mirela02- ja byłam na długim protokole, bo u mnie w sumie wszystko było ok! Miałam tylko małą endometriozę, ale mi ją usunęli przy laparoskopii. Miałam imsi bo mąż miał słabe żołnierzyki.......na szczęście sie udało

leczę się w provicie w katowicach u dr.juraszek

pozdrawiam
 
Dziewczyny
Jestem po transferze. Napiszcie mi czy mam dziś leżeć plackiem czy mogę normalnie chodzić. I jeszcze jedno -może głupie-czy te embrionki mogą mi wypaść?
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie czy to możliwe abym była w ciąży, czy robie sobie głupią nadzieje. Przecież nawet in vitro nie pomogło.Na usg widać było ciałko żółte. Strasznie mnie bolą jajniki już od ponad tygodnia. Spodziewany termin przyszłej @ to 3 wrzesień. To była moja pierwsza niewymuszona owulacja od ok 2 lat. Tak bardzo bym chciała, i tak trudno mi uwierzyć że może stać się cud...
 
Do góry