reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

ja dzisiaj mam juz mniejsze plamienia ale wczoraj polecialam zrobic bete bo moj lekarz powiadzial za mam powtorzyc czy niespada ale sie boje wynik dopiero w czwartek mam nadzieje ze wszystki bendzie ok za tydzien mam jechac na usg wtedy juz cos zobaczy lekarz pozdrawiam
 
reklama
hej... dziewczyny...wiecie cos moze na temat dr. Bartosza Pietrzyckiego z Białego
chcialam do dr Mrugacza ale go nie ma do konca tygodnia a ja musze jechac na 1 wizyte w tym tyg ze wzgleu na @ i podania podcza @.............
 
Hej dziewczynki!!! tak was podczytuję i zastanawia mnie fakt, DLACZEGO IN VITRO nie jest refundowane???? do cholery przecież Niepłodność jest chrobą a nie jakąś wymysloną diagnozą, powinno sie ją leczyć tak samo jak zapalenie wątroby czy inne schorzenia , co za zacofany kraj!!! nie wszystkich stac zeby wywalić 15 tyś na zabieg, który nie przynosi rezultatu, gdyby mnie było na to stać, to bym sobie kupiła wielkie mieszkanie i wzięłabym dziecko z adopcji zeby pokochać i dac dom!! a w takiej sytuacjii jestem bezradna dosłownie masakra!!!! Krzycze!!!!!
Podziwiam was kochane za siłe i odwagę i za to że sie nie poddajecie
 
miejmy nadzieje,że teraz się to zmnieni

zaczeliśmy już pełną parą mam brać decapeptyl przez 14 dni przyjść na kontrolę i zacząć stymulację. Przewidywany termin punkcji i transferu to koniec lipca. Akurat planowałam urlop.Mam nadzieje,że się uda.
Pierwszy zastrzyk to musiał mi zrobić mąż, bo się bałam a teraz robię już sama. Trochę kombinacji jest z ty gdyż muszę brać go do prac i tam robić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Katie29
brawo, dasz radę. Ja podczas stymulki zrobiłm sobie ponad 100 zastrzyków. Wszystko do przeżycia.

Iza. malami
okaże się cy się coś zmieni. A może to była tylko kiełbasa przedwyborcza?:)

A ja kochane już jestem po pregnylu, jutro o 19 skan i zobaczymy czy pęcherzyk pękł. Jeśli tak to piątek lub sobota transfer.
 
BAŚKA1 - kurcze, dopiero teraz doczytałam... strasznie mi przykro... Wiem, że w tej sytuacji żadne słowa nie dają pocieszenia, ale wierzę, że będziesz silna i się nie poddasz! Trzymaj się mocno!!
EWELINA - byłam dziś u lekarza - transfer 2 mrozaków w sobotę. Właśnie strzeliłam sobie zastrzyk Ovitrelle a od jutra luteina i duphaston. A więc zaczynamy się razem martwić ;)))
A gdzie się podziała DODORA??????
 
A ja wczoraj miałam pierwsze USG. Pęcherzyk był, ale pani dr jakaś nie zadowolona i tak jakoś mi entuzjazm spadł i zaczęłam się bać, że piękny sen się rozpłynie. A więc tak beta w 17dpt 2239, a pęcherzyk miał 57 mm i pani doktor powiedziała, że i jedno i drugie trochę małe :-( W czwartek mam zbadać samą betę by sprawdzić czy się podwoi i jak wszystko ok to 13.07 usg, na którym powinno już być widać serduszko.
 
cześć dziewczynki juz jestem :) , nieodzywałam się bo nie miałam kompa :( , ma-mi dziękuję :) za to ,że pamiętałaś o mnie , trzymam za ciebie i z eweline125 ogromne kciuki - musi się nam udać....w końcu trzy transferki w jednym tygodniu to już coś !!! czuję się dobrze , a właściwie to nic nie czuję , cycki nic nie bolą , brzucha też prawie nie czuję - raz dziennie może cos tam zakuje . nie wiem czy to dobrze czy źle , no nic , zobaczymy. dziewczynki a wiecie kiedy mogę testować najwcześniej ? crio mam na cyklu naturalnym w 20dc, podana jedna 5-cio dniowa blastocysta , jedna była rozmrożona i Pani powiedziała , ze bardzo ładna, mocna i juz zaczeła ...hmmm ''puchnąć'' czy cos takiego haha , nie mam pojecia o co chodzi , tylko siedziałam i głową kiwałam :) . biore luteine 3xdziennie po dwie - czy ona podnosi poziom bety?

baska1- strasznie mi przykro , teraz jest ci bardzo ciężko ale musisz znaleźć siłę na kolejna próbę , '' nadzieja umiera ostatnia '' , trzymaj się i życze powodzenia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dziewczyny.......napiszcie czy cos wiecie o dr bartoszu pietrzyckim z bialego, klinika bocian.........chcialam do dr mrugacza ale go nie ma do konca tyg, ja dostalam @ i musze jechac na pierwsza wizyte w tym tyg..........................blagam jak cos wiecie o nim to napiszcie................nie mam zaufania do dr pietrzyckiego, nie zma go i nic prawie nie ma na necie.........:confused:
 
reklama
dziewczyny jednak te plamienia to nic dobrego ja powtorzylam dzisiaj bete i wynik ponizej 1 a mialam 151 czyli moje szczescie trwalo krotko jutro zadzwonie do swojego lekarza trzymam za was kciuki i zycze powodzenia my z mezem robimy sobie przerwe rok i bendziemy probowac bo juz niedaje rady psychicznie teraz na jakies wakacje trzeba pojechac aby odpoczac pozdrawiam
 
Do góry