reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ostatnia edycja:
dodora, ja brałam relanium dokładnie tak jak piszesz w dawce 5mg jednorazowo. Czy warto? Ja myślę, że tak, zwłaszcza w dniu transferu. Jest on na rozluźnienie mięśni gładkich, czyli też macicy, co zapobiega skurczom, pomaga w implantacji. A poza tym jest "luźniej" ogólnie. Ja byłam dość mocno skołowana po nim i praktycznie spałam, ale gdybym nie miała takiej możliwości, to jakoś tam można funkcjonować. Choć na pewno nie normalnie - żadnego prowadzenia samochodu, dokładnej pracy, analitycznego myślenia. No i trzymam kciuki za crio.
Baśka rób betę. Ja kciuki zaciskam.
 
dzięki baska82 :) , ten watek , który wkleiłaś juz kiedys przerobiłam prawie cały , ,mnóstwo czytania ale warto bo tam mozna dowiedziec się ciekawych rzeczy , no i stosuję po części ich dietkę i używam kosmetyków bezzapachowych a w dniu punkcji i transferu ...pluskanie jedynie w czystej wodzie :) haha

AgniesiaP - mam ochotę spróbować z tym relanium ale mąż coś sie krzywi , że znowu wymyślam , może jakoś go przekonam :) bo myślę , ze nie zaszkodzi a może pomóc , w koncu 4 dni tylko jakoś dam radę pofunkcjonować '' na małym odlocie '' :)))

AgniesiaP - a czy zamiast relanium może byc Nospa? bo własnie doczytałam , ze relanium jest na receptę , kurcze niewiedziałam , trzeba bedzie poprosic o receptę tylko nie wiem jak lekarz na to zareaguje ...hmm
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wiesz, nie mam pojęcia. Akurat w inviccie standardowo dawane jest to relanium. Nie wiem jaka jest zależność między nospą a relanium, czy będą tak samo działały. Ogólnie nie ma zastrzeżeń by brać nospę gdy czuje się jakieś skurcze czy bóle.
 
Cześć Wszystkie Staraczki - te, które mnie pamiętają i te nowe :)
Czytam wasze posty o Relanium i zastanawiam się czy nie lepiej zastąpić go herbatką z melisy - to też uspokaja a jest mniej inwazyjne :)
DODORA - będę mocno trzymać za Ciebie kciuki żeby tym razem się udało!!
Ja jadę na kontrolę we wtorek a transfer śnieżynek przewidywany jest ok soboty - jeśli wszystko dobrze pójdzie i będzie odpowiednie endometrium i pęcherzyk... Kurcze już się boję - wcinam osiołka-wiesiołka, orzeszki, siemię lniane, pestki dyni... Jakby ktoś powiedział, że to pomoże to nawet zacznę jeść krupnik (którego nienawidzę), albo nauczę się klaskać uszami ;-)
 
dzięki AgniesiaP. jutro sie wyjasni , uciekam spać , papa
ma-mi :) witaj , fajnie , że się odezwałaś , no to wypada nam ten sam tydzień transferku, super , trzymam za ciebie kciuki !!!! no i za wszystkie staraczki też :)
 
Ostatnia edycja:
Dodora życzę powodzenia, oby tym razem udało się!

Dziewczyny zrobiłam sikańca i jest tylko jedna kreska. Więc to koniec mojej nadzieji...... Test był czuły (wykrywał bete już od poziomu 25). Już betki robić nie będe.................
 
reklama
Do góry