reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
gosssssia4 - tak mi przykro :( , pamiętam jak ci gratulowałam , to strasznie niesprawiedliwe , patologia ma mnóstwo dzieciaków , które wychowuje ulica a normalni ludzie musza przejść przez piekło by mieć choć jednego malucha, trzymam za was kciuki i tak sobie myslę , ze pewnie nie wytrzymasz roku i pewnie znajdziesz siłę wcześniej , głowa do góry , kiedyś się uda ! musi się udać !
 
Dziewczyny(basia1,gossssia4) tak mi przykro że wam sie nie udało ten nasz świat jest niesprawiedliwy tym co chcą kładzie pod nogi
przeszkody a te co nie chca to jak kroliki...bede trzymała za was kciuki ze za nastepnym podejściem wam sie uda:)


ja byłam dziś u lekarza potwierdził ciąże mam jeden pęcherzyk ciążowy :tak:
 
Gosia4 wiem dobrze co znaczy plamienie. Jestem świeżo po takim rozczarowaniu. Strasznie mi przykro. Ty przynajmniej miałaś jakiś poziom bety, u mnie nawet nie było implantacji.
2 ICSI i żadnej implantacji. Dziewczyny może wiecie co może być tego powodem? Może pomożeci mi z tym niskim progesteronem: co mogę sama zrobić aby w ciągu tych 3 cykli aby podnieść progesteron. Już planuję kolejne podejście na wrzesień.

Dekada świetne wiadomośći!Gratulacje!

Lena ja jestem z Białego ale nikogo z Bociana nie znam, sorki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dodora zaciskam kciuki. Luteina wpływa na poziom progesteronu i nie podnosi poziomu bety ;-) Myślę, że betę zrobić możesz już w 10 - 12 dpt.
gossssia tak bardzo mi przykro :-( A miałaś suplementowany progesteron (luteina, duphaston)? Jeśli tak to w jakich dawkach?
Baśka1 do Ciebie mam to samo pytanie. Może przy następnym podejściu wypadałoby zwiększyć dawkę luteiny.
dekada4 gratuluję Ci serdecznie. A powiedz robiłaś dziś też betę? Jaki rozmiar ma Twój pęcherzyk?
 
AgniesiaP. - dzięki za info , ja to najchetniej poleciałabym zrobić już 7dpt ale chyba dam sobie na wstrzymanie :) , bo 7 dpt. wypadałby normalnie dzień mojej @ ale jak wredota nie przyjdzie to już będzie jakiś dobry znak :)
dekada4 - g r a t u l u j ę :))))
 
Mami
ja mam transfer w sobotę o 10,30 2 zarodeczków (tak planowo), a co będzie czas pokaże. Jeszcze czekam na wynik posiewu, jak wyjdzie tragedia to transfer odwołany, ale mam nadzieję że będzie ok, bo codziennie biorę laciobios femina i w zeszłym tygodniu wspomogłam się orungalem. Ale tym razem przepisała mi jeszcze aspirynę 3x1.

Gossssia strasznie i przykro.

Dekada4 gratuluje.

Agniesia P. może Pani Dr miała zły dzień, bo wg mnie 57 mm i beta jak na 17 dpt jest ok.

Dodora trzymam kciuki:)
 
Ewelinka to trzymam kciuki za transfer aby się odbył i aby był udany :-)
Ja też sobie tłumaczę, że pani dr ma jeszcze za małe doświadczenie, bo od niedawna w temacie siedzi. Ale dla spokojności zrobię jutro betkę - oczywiście dla swojej spokojności, bo pani dr trochę stracha mi napuściła.
 
reklama
nie robiłam bety lekarz tylko zlecił mi badania na mocz morfologie i toksoplazmoze a moj pecherzyk ma (jak dobrze wyczytałam z usg)0.50cm

no i oczywiście biore leki duphaston 3x1 i akard
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry