reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

lukrowa
wiec juz jest spokojnie... tempka w normie. nie wiem jak to jest z paracetanolem. niby wszedzie pisze ze brac mozna przy ciazy, wiec chyba to prawda


Kahaa
a Ty jak sie czujesz?
 
reklama

Kahaa
a Ty jak sie czujesz?

a dziękuję dużo lepiej, nawet dziś udało mi się założyć moje własne spodnie, bo ostatnio chodziłam w M i psa na spacer zabrałam. co prawda po powrocie padłam na kanapę i dyszałam przez 10 minut, ale wróciłam o własnych siłach co jest przełomem. troche mnie jeszcze bolą jajorki, ale radzę sobie bez leków przeciwbólowych więc nie jest źle. tylko żadnych objawów ciąży nie mam :(, no ale może to jeszcze za wcześnie?
a co u ciebie?
 
kochana

jedne maja objawy od razu, inne wogole ich nie maja - nie ma co myslec o objawach, tak dlugo jak sie dobrze czujesz to tylko sie modlic o wiecej....
u mnie bez zmian... czyli sie nic nie dzieje i nie wiem kiedy i co sie bedzie dzialo:)
 
lolitka sama wiesz, ze tak od razu po jednej stymulce to trudno powiedzieć kiedy będzie następna. regeneruj siły. będzie dobrze!
ewelina to trzymamy kciuki. powie ci od razu kiedy będziesz mogła mieć następny transfer?
 
Witam,
Bardzo się cieszę że znalazłam to forum i osoby z podobnymi problemami. Jestem tutaj nowa ale już znalazłam osoby których historia wydaje mi się bardzo zbliżona do mojej. Dobrze wiedzieć że nie jest się samym…
Z mężem przez dwa lata staraliśmy się o dziecko drogą naturalną. Nie udawało się… Postanowiliśmy zgłosić się go kliniki która pomoże nam spełnić nasze największe marzenie. Koleżanka poleciła mi Centrum Medyczne Macierzyństwo w Krakowie. Sama się tam leczyła a teraz jest mamą uroczego Kacperka. Dlatego też mam „naoczne” dowody że jednak można!!! Mobilizuje mnie to jak nic inne!!! Jesteśmy już po pierwszej wizycie, pełni nadziei i wiary że się uda. Musimy teraz zrobić stosowne badania i zobaczymy… Wiem że jestem na początku tej drogi (która może okazać się długa i trudna) ale nic mnie nie powstrzyma w spełnieniu mojego największego marzenia!!! Choćby przykład Kacperka umacnia mnie w tym dążeniu...
Będę teraz tutaj częściej zaglądać. Liczę na Wasze wsparcie, które jest dla mnie bardzo ważne…
Trzymam kciuki za Was wszystkie!!!
 
Dominika

witaj w gronie.... jak bedziemy mogli pomoc to pomozemy....a jak nie pomozemy technicznie to choc se pogadamy i troche lzej nam na duszy
powiedz, gdzie u Was jest problem.... no i domyslam sie ze podchodzicie do ivf ?
 
Dominika 82

witamy na babyboomowym forum. Z nami zawsze weselej i zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie.

Kahaaa

nie wiem czy powie mi kiedy będę miała następny transfer, gdyż jest to mój prywatny gin, a nie ten z kliniki in vitro. Im już w nic nie wierzę, i dopóki mój prw gin nie powie że wszystko się wygoiło po usunięciu ciąży i jajowodu to do Novum nie idę. Kahaaa a ty miałaś transfer jednego zarodeczka czy więcej?

Aga

a ty miałaś transfer ilu zarodeczków?

Mam nadzieję, e się dobrze czujecie dziewczynki. Trzymam kciuki za Was i Wasze fasolki cały czas:)

Natka

gdzie się podziewasz kobieto? Ty chyba jutro kończyć anty, co? Byłaś u gina z telewizorka?

Lolitka

widzę że ty zawsze czuwasz w gotowości:):):):) i spieszysz z pomocą każdemu.
 
Dzięki za słowa wsparcia. Teraz potrzebuję trochę czasu aby odpocząć fizycznie i psychicznie. Jutro chcę jeszcze tylko sprawdzic poziom estrogenów czy już mi opada i podejrzeć jakiej wielkości sa jajniki i czy z nimi jest wszystko w porządku. Zgodnie z waszymi zaleceniami pije dużo i waże się codziennie bo czytałam że hiper często przychodzi nawet kilka dni po punkcji.

W ramach zasłużonego odpoczynku i nagrody za ostatnie tygodnie jutro idziemy i wybieramy sobie wycieczkę do ciepłych krajów. Zaraz po Wielkonocy wyjeżdzamy aby się zrelaksować - mnie i mężowi przyda oderwanie od codzienności.

Witam Cię Dominiko :-)
 
reklama
Myszelina
To fajnie ze znalazl sie czas na podroz. Ja tez jade w ceple kraje, juz 16 marca i sie doczekac nie moge... Troche slonca zawsze dobre jest

Ewelina
Jestem super optymistka i tylko od Ciebie sie uczyc jak te nasze porazki znosic.
 
Do góry